Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • podatek do spadku

  Sprawa jest dość złożona, jednak postaram się ją przedstawić jak najjaśniej. Po przeprowadzeniu postępowania w sądzie wszyscy spadkobiercy zgłosili (...)

 • Wyrób alkoholu

  Niedawno przeczytałem w świerzo wydanej (2002) książce "Domowe piwa, cydry, wina, miody, nalewki" autorstwa pana Nowickiego, że produkcja (...)

 • Dodatek z tytułu samotnego wychowywania dziecka

  Otrzymuję świadczenie na syna z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ,dodatek z tytułu samotnego wychowywania dziecka (ojciec nieznany ).Od jakiegoś (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu

  Została zawarta umowa na wynajęcie lokalu uzytkowego na okres 5 lat do dnia 31.12.2003. Jak sporzadzić wypowiedzenie umowy najmu lokalu prawnie jeżeli (...)

 • ulga nielimitowana

  W roku 1993 zmarła matka mojego męża. we wrześniu 2009 miała miejsce rozprawa o ustalenie spadku. Mój mąż otrzymał prawomocne postanowienie sądu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane