Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Art 178, 244

  Witam! Mój znajomy został skazany z tych dwóch artykułów. Kazał mnie zapytać jaka jest możliwość jego wyjścia wcześniejszego dla kar 12, 8 (...)

 • Błagam o odpowiedź

  W ubiegła niedzielę jadąc bez prawa jazdyoraz będąc pod wpływem alkoholu (2,18 prom) zostałam zatrzymana przez patrol policji. Zawieźli mnie na (...)

 • wazne pytanie..

  witam popelnilem przestepstwo z art.178kk i za kilka dni odbedzie sie pierwsza rozprawa, a kilka dni temu zostalem zatrzymany za jazde pod wplywem alkoholu (...)

 • Kiedy kończy mi się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych?

  I. Oskarżonego (...) uznaje za winnego dokonania zarzucanego mu czynu i za to na podstawie art. 178 a § 1 k. k .wymierza mu karę 50 stawek dziennych (...)

 • złącz wyroków

  witam. potrzebuję pomocy.. chciałabym się dowiedzieć czy art. 178 kk tj. jazda bez uprawnień pod wpływem alkoholu, wyrok 2 lata i drugi 6 miesięcy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane