Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • przedłużenie aresztu

  Witam, jak wygląda kwestia przedłużania aresztu? Czy w przypadku, gdy aresztowany ma adwokata, to czy zosatnie on powiadomiony o tym, że został złożony (...)

 • Areszt Domowy - Zlamanie Aresztu

  Witam mam znajomego który ma Areszt domowy...Ostatnio w byłam u niego w odwiedzinach...Ale od paru dni nie mam z nim kontaktu, nie ma go na nk,Ma też (...)

 • Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

  Witam, chciał bym prosić Państwa o zainteresowanie niezwykłą i szokującą sprawą która toczy się przed sądem w Bielsku- Białej. Sprawa była (...)

 • Jak umorzyc grzywne?

  Dostalem grzywne w wysokosci 800pln i koszty 130pln przebywajac w zakladzie karnym w 2008 roku zaocznie za art92,2 po wyjsciu z zk po dwoch tygodniach (...)

 • wyrok a areszt

  Re: Tymczasowe aresztowanie - jak się bronić? Witam .Ja ciekawa jestem jednego moj maz od czerwca br jest tymczasowo aresztowany sprawa odbyla sie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane