Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Apteka dla aptekarza

  mają ochronić pacjentów przed niekontrolowanym wzrostem cen leków w przyszłości - wyjaśniło Ministerstwo Zdrowia. apteka, aptekarz, leki, lekarstwa, prawo farmaceutyczne

 • Refundacja ceny leku (wyrobu medycznego)

  został wydany bezpłatnie lub za częściową odpłatnością osobie, która jest ubezpieczonym w rozumieniu przepisów ustawy o powszechnym ubezpieczeniu w Narodowym Funduszu Zdrowia, Apteka (...)

 • Warunki lokalowe aptek

  , izba do sporządzania produktów leczniczych homeopatycznych, o ile takie produkty są sporządzane przez aptekę, zmywalnia, magazyn lub magazyny produktów leczniczych, w wypadku, gdy apteka

 • Porada prawna na temat apteka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat apteka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Spadek dla małoletniej córki - opinia prawna

  śmierci ojca, apteka jest prowadzona wyłącznie przez drugiego wspólnika. Apteka wykazywała w 2005 r. nieduży zysk, według mojego rozeznania apteka nie posiada majątku trwałego, (...)

 • Zmiana, cofnięcie i wygaśnięcie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  zezwoleniem przez okres co najmniej 6 miesięcy;apteka przekazuje, z wyłączeniem Inspekcji Farmaceutycznej i Narodowego Funduszu Zdrowia, dane umożliwiające identyfikację indywidualnego pacjenta, lekarza

 • Zezwolenie w wpis do ewidencji działalności

  dokonać wpis do ewidencji działalności a następnie można ubiegać się o uzyskanie stosownego zezwolenia. zezwolenie, ewidencja, działalność, gospodarcza, apteka

 • Udzielenie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  , apteka ogólnodostępna, warunki, prowadzenie, pozwolenie

 • Faktury do paragonu a ewidencja sprzedaży

  Prowadzimy małą aptekę. Każda sprzedaż towaru jest nabijana na kasę rejestrującą (na osoby fizyczne, na firmy). Apteka wystawia czasem faktury do paragonów (dotyczy to sprzedaży towaru zarówno (...)

 • Faktura VAT na leki refundowane

  dokumentu na rzecz innego podmiotu. Faktura taka nie będzie bowiem odzwierciedlała faktycznego zdarzenia gospodarczego. faktura VAT, nabywca, leki, apteka

 • Czas przechowywania recept w aptece

  ustawowe. Zrealizowane recepty apteka zobowiązana jest uszeregować według daty realizacji i przechowywać dla celów kontroli przez okres 5 lat, licząc od końca roku, w którym zostały zrealizowane. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • konkurencja i jedno wejscie

  Witam! Mam taki problem, prowadzę działalność gospodarczą od 7 lat(sklep z odzieżą używaną). Przez cały ten okres sklep jest w jednym miejscu(wynajmuję (...)

 • zmuszanie do pracy w niedzielę

  Jestem pracownikiem zatrudnionym na cały etat w aptece i pracuje od > poniedziałku do piątku a raz w miesiącu przychodzę w sobotę i mam za to (...)

 • Oszustwo, handel lekami

  Mam pytanie, gdyz bliska mi osoba jest w ciezkiej sytuacji. Taka sytuacja osoba X mieszka w Niemczech. Od dluzszego czasu sprowadza z Polski lek, ktory (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane