Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki lokalowe aptek

  szczegółowych wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal apteki (Dz. U. 2002 r., Nr 171, poz. 1395 ze zm.). farmaceutyczne, warunki lokalowe aptek, powierzchnia, apteka ogólnodostępna, (...)

 • Dzienny opiekun może zająć się dzieckiem

  przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy i musi posiadać warunki lokalowe zapewniające dziecku bezpieczną opiekę (warunki te sprawdzane są one podczas wywiadu środowiskowego przeprowadzanego (...)

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  wymagania lokalowe i sanitarne dotyczące żłobków i klubów dziecięcych? Wymagania lokalowe i sanitarne zostały uregulowane w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej (...)

 • Porada prawna na temat apteka warunki lokalowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat apteka warunki lokalowe, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kierujący pojazdami

  drodze rozporządzenia, warunki i tryb wydawania praw jazdy, o których mowa w ust. 3. 5. W rozporządzeniu, o którym mowa w ust. 4, uwzględnia się odpowiednio: 1) warunki wymiany polskich

 • Przedszkole niepubliczne - warunki lokalowe

  niepubliczne, przedszkola prywatne, warunki lokalowe, lokal, inspekcja sanitarna, wymogi sanitarne, powierzchnia

 • Szkolenie w zakresie towarów ADR

  warunki i wymagania: mieć siedzibę lub miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;   posiadać warunki lokalowe i wyposażenie dydaktyczne gwarantujące

 • NIK skontroluje, czy więzienia dają szansę na resocjalizację

  interesować będą zarówno warunki bytowe stworzone skierowanym tam osobom, przestrzeganie ich praw, a przede wszystkim warunki do prowadzenia zajęć terapeutycznych (prawne, lokalowe, (...)

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  ustawy z dnia 10 kwietnia 1974 r. - Prawo lokalowe (Dz. U. z 1987 r. Nr 30, poz. 165, z późn. zm.), stosuje się art. 691 Kodeksu cywilnego w brzmieniu obowiązującym przed dniem 12 listopada (...)

 • Rodziny zyskają na zmianach w żłobkach?

  . Spore utrudnienie stwarza brak jednolitych kryteriów określających warunki lokalowe i sanitarne. Resort rodziny proponuje wprowadzenie jasnych i przejrzystych zasad. Każdy podmiot, który

 • Kursy dokształcające dla kierowców przewożących towary niebezpieczne

  prowadzenia kursów dokształcających powinien posiadać:   warunki lokalowe gwarantujące przeprowadzenie kursów dokształcających, w tym: pokój wykładowców o powierzchni nie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

  Moja sytuacja troszke sie skompilkowała......w obecnej sytuacji jestem na wymówieniu z zakladu pracy bede jeszcze zatudniony 3 miesiace.Nie dałem alimentow, (...)

 • Problem z lokatorami i właścicielem mieszkania

  Witam serdecznie. Chciałbym skorzystać z porady osób znających prawo. Znalazłem trochę informacji o możliwości wypowiedzenia umowy najmu mieszkania (...)

 • Pytanie o świadczenie pielęgnacyjne

  Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy w świetle nowych przepisów będzie przysługiwało mi świadczenie pielęgnacyjne na mamę. Mama ma 90 lat i (...)

 • Likwidacja żłobków???

  Witam! Wszystkie placówki ? publiczne i prywatne, które opiekują się dziećmi do lat trzech ? będą musiały być wpisane do specjalnego gminnego (...)

 • B.SKOMPLIKOWANA SPRAWA_POMOCY!

  Mój mąż ma nieślubne dziecko. Spółdzielcze mieszkanie lokalowe oddaliśmy tej pani, żeby zapewnić dobre warunki życia dziecku. Niestety, kobieta (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane