Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pani prezes działała na szkodę spółki

  szkody.Śledztwo prowadzili policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą KSP pod nadzorem praskiej prokuratury okręgowej. Dzięki współpracy z pracownikami Urzędu Kontroli (...)

 • Analiza cen usług w roamingu w UE

  roamingu z sieci zagranicznych operatorów.W przypadku klientów polskich sieci korzystających z roamingu za granicą największy wzrost połączeń głosowych realizowanych w eurotaryfie dotyczył (...)

 • Analiza wyników egzaminów konkursowych na aplikacje w 2008 r.

  zdających (1) Wyniki wg odsetka osób z wynikiem pozytywnym do liczby zdających (2) Aplikacja notarialnaWszyscy przystępujący - wg ocen na dyplomie Wszyscy przystępujący - wg roku ukończenia studiów (...)

 • Opinia prawna na temat aport z o o

  Nie szukaj dłużej informacji na temat aport z o o, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Policz sobie emeryturę

  , z okresu kolejnych 10 lat kalendarzowych, wybranych z ostatnich 20 lat kalendarzowych poprzedzających bezpośrednio rok, w którym zgłoszono wniosek o świadczenie.Ubezpieczony może (...)

 • Wstępne podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce

  innych wydarzeń ŚTPwP były różnego rodzaju konferencje, spotkania z przedsiębiorcami, warsztaty i konkursy. Przekonywały one młodych ludzi do 30 r.ż., że warto być przedsiębiorczym i kreatywnym (...)

 • Odbarwiali olej opałowy - kolejna realizacja CBŚ

  zatrzymano przywódcę grupy - 37-letniego Piotra U. z Częstochowy. Jednocześnie w kilku miastach w kraju zatrzymano 10 innych osób. W tym samym czasie policjanci CBŚ wspólnie z (...)

 • Areszty dla chuliganów

  , a gdy ten odmówił, zagroził, że ugryzie go w ramię oraz uszkodzi mu pojazd. Gdy ten znowu odmówił, podszedł do niego drugi z czwórki mężczyzn. Grożąc również zażądał

 • Projekt Krajowego Planu Działań na Rzecz Integracji Społecznej na lata 2008-2010

  zatrudnienia powinny ponadto dążyć do rozwijania usług edukacyjnych w celu przeciwdziałania trwałemu wykluczeniu z rynku pracy. Z doświadczenia wiemy, że urzędy pracy nie znają potrzeb pracodawców

 • Seminarium na temat otwarcia belgijskiego rynku pracy dla Polaków

  bariery w przepływie siły roboczej w Unii Europejskiej dla pracowników z Polski. Francja otworzyła rynek pracy z dniem 1 lipca 2008 r. Polska stara się wcześniejsze zniesienie barier od (...)

 • Podpisanie umowy kredytowej na modernizację linii kolejowej E-65

  -65 rozpoczęto dzięki środkom z Funduszu Spójności oraz budżetu państwa. Sfinansowano z nich m.in. pomoc techniczną dla przygotowania modernizacji oraz prace na odcinku z Warszawy (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane