Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak potwierdzić tożsamość smartfonem?

  ., poz. 388). tożsamość, smartfon, mDokumenty, dowód osobisty, aplikacja

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  ; wyjaśniła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Karta Dużej Rodziny, KDR, wersja elektroniczna, aplikacja, mKDR, dzieci, rodzina wielodzietna, rodzice, zniżki, rabat

 • Co zrobić, aby twój telefon był przyjacielem, a nie szpiegiem?

  ; choć powinien. Najczęściej takie informacje wychodzą na jaw przez przypadek. Coraz częściej media informują, że jakaś aplikacja w ukryty sposób nas szpieguje, wysyła zaszyfrowane pakiety

 • Porada prawna na temat aplikacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat aplikacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

  , rabat, podróż, wypoczynek, aplikacja, KDR

 • Aplikacja legislacyjna

  ., Nr 157, poz. 982); Ustawa z dnia 24 sierpnia 2006 r. o służbie cywilnej (Dz. U. 2006 r., Nr 170, poz. 1218, ze zm.) aplikacja legislacyjna, korpus służby cywilnej, urszędnicy, funkcjonariusze publiczni

 • Nowa usługa Służby Celnej - mobilna aplikacja

  Bezpłatna aplikacja „Granica" wdrożona przez Służbę Celną to kolejna usługa dla osób przekraczających granicę. Aplikacja, przygotowana na urządzenia mobilne, udostępnia informacje (...)

 • Co nowego w płatnościach bezpośrednich?

  podstawie wprowadzonych danych, aplikacja eWniosekPlus umożliwia wydruk formularza wniosku analogicznego do wersji papierowej. Od 2017 r. uproszczone zostały zasady logowania oraz nadawania kodu dostępu (...)

 • Zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

  bez konsekwencji. Skąd pobrać e-mikrofirmę i pozostałe pliki? Aplikacja e-mikrofirma, a także formularz JPK_VAT i aplikacja KLIENT JPK 2.0 oraz informacje, jak utworzyć i wysłać JPK_VAT, (...)

 • Dzień Równej Płacy

  wynagrodzeniach pracowników, z uwzględnieniem ich płci, wieku wykształcenia oraz innych wybranych cech. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Ma pomóc wszystkim, którzy

 • ABC Jednolitego Pliku Kontrolnego

  ;http://www.w3.org/2000/09/xmldsig) element X509SerialNumber powinien być typu numerycznego. Jednocześnie podało, że aplikacja kliencka udostępniona przez MF prawidłowo tworzy element podpisu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Aplikacja radcowska -wszelkie informacje

  Prosze o pomoc osoby bedace na aplikacji radcowskiej lub zorientowane w tym temacie powiedzcie mi prosze z jakich dziedzin prawnych mam sie uczyc, czy (...)

 • Aplikacja kuratorska

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować (...)

 • Kopiowanie tekstu do aplikacji.

  Witam. Od ponad 2 miesięcy zajmuję się tworzeniem aplikacji na platformę Windows phone. Kolejnym moim celem jest stworzenie aplikacji fitnesowej,a (...)

 • Aplikacja prokutatorska

  Cześć , poszukuję podręczników na aplikację prokutatorską w rozsądnej cenie, niestety jako osba pracująca ale nie na uczelni nie mogę w inny (...)

 • Interesuje mnie aplikacja kuratorska

  Jakie szanse ma zwykły prosty człowiek z ulicy (bez pleców itp.) na aplikację kuratorską? Nie mam (niestety) znajomości, a chciałabym złożyć (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane