Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uchylenie uchwały w sprawie dywidendy

  uchwała. uchwała, anulowanie, spółka z o. o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, dywidenda

 • Ugoda po wystąpieniu wspólnika ze spółki cywilnej

  Ze spółki cywilnej występuje jeden ze wspólników. Podpisano ugodę o rozliczeniu wspólnika. Czy ww. ugoda musi być oskarbowana? Czy nieoskarbowanie ugody powoduje anulowanie ważności ugody? Zgodnie (...)

 • Cesja wierzytelności i opieszały komornik

  co komornik odpowiedział mi, że już nie jestem stroną w sporze. Czy anulowanie tej cesji rozwiąże problem czy należy podjąć dalsze kroki i jakie, by komornik dalej realizował swoja powinność? (...)

 • Opinia prawna na temat anulowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat anulowanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odszkodowanie za niewykonanie umowy

  korzyści. Należy również rozpatrzyć, czy owo jednostronne „anulowanie” umowy było dopuszczalne. szkoda, odszkodowanie, nienależyte wykonanie umowy, spedycja, przewóz, transport, umowa (...)

 • Odwołanie od prawomocnego mandatu

  możliwości odwoływania się lub występowania o anulowanie lub złagodzenie kary tak by była adekwatna do stopnia przewinienia? Policja przecież też popełnia błędy jak się bronić? W postępowaniu (...)

 • Co to jest pomoc de minimis i jak na tym skorzystać?

  podatku wynosi 24,05 zł – kwota bardzo mała, niemniej nie istnieją dolne progi pozwalające na anulowanie nawet tak małej pomocy. Jak kumulować pomoc de minimis? Na takie pytanie trzeba (...)

 • Wycofanie zawiadomienia o przestępstwie

  całkowite anulowanie sprawy w prokuraturze, bez żadnych konsekwencji dla tegoż dłużnika? Z opisanego stanu faktycznego wynika, iż złożył Pan zawiadomienie o przestępstwie. Oszustwo jest czynem (...)

 • Nabycie weksla przez indos

  poszukiwania). Ponadto, brak korelacji czasowej pomiędzy poszczególnymi transakcjami (np. anulowanie zamówienia przez A nastąpi przed datą indosowania weksla przez B na C), obarczone może być ryzykiem

 • Wzruszenie prawomocnego wyroku rozwodowego

  . Nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nikt nie zainteresował się zażaleniem. Mając dowody w postaci listów poleconych, w których proszę prawnika o kontakt w w/w sprawie mogę wystąpić do sądu o "anulowanie

 • Spowiedź a przebaczenie wydziedziczonemu

  uznać jako dowód przebaczenia osobie wydziedziczonej, a tym samym anulowanie wydziedziczenia? Instytucja wydziedziczenia w polskim prawie jest szerokim zagadnieniem. Wydziedziczenie sensu stricto obejmuje

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Spłata kredytu przez rodzinę po śmierci kredytobiorcy

  witam, Przypadek jest dość ciężki i trudny... otóż kredytobiorca (ojciec rodziny) bez wiedzy współmałżonka zaciągał kredyty w różnych bankach (...)

 • Anulowanie zajęcia Wynagrodzenia

  Witam wszystkich mam takie pytanie jak napisać pismo do kancelarii z prośbą o anulowanie zajęcia wynagrodzenia Postaram się opisać moją sytuację (...)

 • Weksle i deklaracje wekslowe

  Witam, mam taką sytuacje: dostałem od UP jako jeden z członków Spółdzielni Socjalnej pieniądze na wkład do Spółdzielni Socjalnej, podobnie pozostali (...)

 • kradzież pieniędzy z konta

  Witam, w Wigilię minionego już roku spotkała mnie przykra sprawa - zostałam oszukana i okradziona. Ale po kolei. Rano tego dnia otrzymałam smsa z (...)

 • presco

  Witam, mam też problem z tą firmą, ale nie mam żadnych zobowiązań w stosunku do nich. Odkupili "dług" (nie sprawdzili) i teraz mnie atakują. Mam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane