Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana terminu obowiązywania umowy o pracę

  Czy zgodne z prawem jest przedłużenie umowy o pracę (zawartej na czas określony i drugiej z kolei) przez zastosowanie aneksu do tejże umowy i za porozumieniem stron przedłużenie (...)

 • Umowa z telewizją satelitarną

  odpowiedź odmowną z uzasadnieniem, że od 1 kwietnia 2002r został wysłany nowy regulamin i aneks do umowy, który przedłuża okres umowy na 1 rok. Czy słusznie, jeśli ja nic nie otrzymałam (...)

 • Korzystanie z przedmiotu najmu po jego wygaśnięciu

  należnych kwot, a nie są uzależnione od przedłużenia umowy najmu lokalu przez byłych najemców) mogą być dochodzone na drodze sądowej. Pierwszym krokiem powinno być w tej sytuacji wezwanie dłużników (...)

 • Porada prawna na temat aneks przedłużenie umowy wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat aneks przedłużenie umowy wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kasa mieszkaniowa sposobem na mieszkanie

  mieszkanie musisz udać się wybranego przez siebie banku i złożyć tam stosowny wniosek. Bank może określić wzór wniosku o udzielenie kredytu samodzielnie, tzn. że każdy bank może posiadać swój (...)

 • Aneks zamiast kolejnej umowy na czas określony

  § 1. Zatem, takie przedłużenie terminu może skutkować "przekształceniem się" umowy na czas określony w umowę na czas nieokreślony.   zmiana umowy o pracę, umowa o pracę, umowa (...)

 • Przedłużenie umowy zawartej na czas określony

  pracę zawartych na czas określony trwających w dniu wejścia w życie powyższej ustawy. obejście prawa, przedłużenie umowy okresowej, aneks do umowy, umowa o pracę, ustawa (...)

 • Ulga za oszczędzanie w kasie mieszkaniowej

  ważność umowy) wyniesie 37 miesięcy, tj. do 31.12.2004. W dniu 25.03.2005 zawarłem z bankiem aneks do w/w umowy zmieniający okres oszczędzania do 31.12.2007. Do końca roku 2005 planuję (...)

 • Przedłużenie umowy o świadczenie usług

  Jeżeli umowa o świadczenie usług jest zawarta na czas określony, to czy przedłużenie tej umowy powinno być poprzez nową umowę, czy poprzez aneks do poprzedniej? Wszystko jedno! Istotne (...)

 • UOKiK nałożył 350 tys. złotych kary na PTS

  niezgodną z prawem nieuczciwą praktykę rynkową.Spółka PTS zawiera umowy z konsumentami za pośrednictwem kurierów dostarczających odpowiednie dokumenty (umowa, regulamin, cennik, wzór odstąpienia (...)

 • Wydawanie zezwolenia na pracę cudzoziemca

  przewidziano?Rozporządzenie określa następujące typy zezwoleń na pracę: A - dotyczy cudzoziemca wykonującego pracę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie umowy z podmiotem, którego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozew o eksmisję

  Witam. Proszę bardzo o wzór pozwu o eksmisję, albo chociaż o informacje, które powinny być zawarte w takim piśmie. Musi zawierać oznaczenie sądu, (...)

 • Wzór nie przedłużania umowy najmu mieszkania

  Witam, bardzo proszę o szybką pomoc. Potrzebuję wzoru na: nie przedłużanie umowy najmu mieszkania na czas określony. Pani z biura nieruchomości, (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • WNIOSEK O PRZEDŁUŻENIE UMOWY O PRACĘ

  Witam Jak powinien wyglądać wniosek o przedłużenie umowy o prace wie ktoś?Możę gdzieś znajdę wzór z góry dziękuję Ludzie, myślcie trochę... (...)

 • aneks do umowy o pracę zmiana wynagrodzenia

  Witam Jak wyglada wzór aneksu do umowy o pracę jesli chodzi o zmianę wysokości wynagrodzenia gdzie nzjade taki wzór.Z góry dziekuję


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane