Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana składu osobowego spółki cywilnej

  Jestem współudziałowcem spółki cywilnej, chciałbym przekazać swoje udziały wspólmałżonce, czy wystarczy tylko aneks do umowy? Dopuszczalność zmiany wspólnika w spółce cywilnej (...)

 • Żłobki to nie wszystko. Jest alternatywa

  . Teraz będzie więcej miejsc, gdzie można zostawić pod opieką malucha do lat 3. Natomiast jeśli trzecie urodziny przypadną np. na styczeń czy maj, to opieka potrwa do zakończenia roku szkolnego. (...)

 • Lodowy kartel ukarany

  aneks do umowy i wykreśliły kwestionowane przez UOKiK postanowienie. Tym samym przedsiębiorcy zaprzestali stosowania niedozwolonej praktyki. Zgodnie z ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów (...)

 • Porada prawna na temat aneks do umowy dla nauczyciela

  Nie szukaj dłużej informacji na temat aneks do umowy dla nauczyciela, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Urlop wychowawczy nauczyciela akademickiego

  proporcjonalnie do części etatu - na 1,5 roku? A może wcale nie ulega zawieszeniu skoro dana osoba jednak dalej pracuje? Pracownik uprawniony do urlopu wychowawczego może złożyć pracodawcy (...)

 • Najniższa krajowa w górę. Zobacz, co wzrośnie wraz z nią

  do płacy minimalnej powinien dostać od szefa aneks do umowy o pracę, który potwierdzi nowe zarobki. Jak jeszcze zyskasz na wzroście płacy minimalnej? Wyższy będzie np. (...)

 • Najniższa krajowa 2011: więcej o 69 zł

  zatrudniony na ¼ etatu, 221,76 zł brutto, gdy jest zatrudniony na 1/5 etatu. Wszyscy pracownicy, których wypłaty będą podnoszone do płacy minimalnej powinni dostać od szefa (...)

 • Zamieszczanie na stronie internetowej danych pracownika

  realizacjiumowy (osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia koniecznych działań przedzawarciem umowy), jest niezbędne do wykonania określonych (...)

 • Praca w godzinach nadliczbowych-zgoda pracodawcy

  Nauczyciela. Poza tym inne źródła prawa pracy dla Pana, czyli te regulujące, między innymi, Pana czas pracy to układ zbiorowy pracy, czy też regulamin pracy oraz Pana umowa o pracę. W braku (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane