Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  działania, umiejętność podjęcia trudnej decyzji. Bez mądrości – to niemożliwe. Niezależność. Marzenie wielu młodych osób. Warto jednak pamiętać, że ratownik, policjant lub (...)

 • Dojedź do celu - na trzeźwo!

  kierował samochodem marki BMW. Nastolatek nie posiadał prawa jazdy, dokumentów pojazdu, ani OC. Dodatkowo okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. W chwili zatrzymania miał prawie (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 15 - 16m)

  albo bez uzasadnienia znajdują się poza siedzibą podatnika,    53)  dopłat, o których mowa w art. 12 ust. 4 pkt 11, oraz ich zwrotu,    54)  opłat

 • Porada prawna na temat allegro samochody bez prawa jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat allegro samochody bez prawa jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Weekend andrzejkowy na polskich drogach

  nad ranem w miejscowości Gwiździny. Błażej K., 19- letni mieszkaniec Lidzbarka kierował oplem astrą mając 1,9 promila alkoholu w organizmie. Nie miał też prawa jazdy. Mężczyzna usłyszy (...)

 • Wyrok nakazowy zamiast mandatu

  wolnościach lub prawach albo obowiązkach określonych w Konstytucji i w stosunku do którego skarżący domaga się stwierdzenia niezgodności z Konstytucją, wskazanie, jakie konstytucyjne wolności lub prawa (...)

 • Konsekwencje jazdy na podwójnym gazie

  przejazd, jazda na podwójnym gazie, samochód, pojazd, zakaz prowadzenia pojazdów, prawo jazdy, kierowca, bezpieczeństwo w komunikacji, odurzenie

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprawa o znieslawienie ?

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Jazda rowerem w stanie nietrzeźwości

  Dzień dobry, proszę o odpowiedź. Czy osoba, która jechała rowerem w stanie nietrzeźwości może mieć zabrane prawo jazdy na samochody. Rower nie (...)

 • Rozwód a ustalenie winy - jak to wygląda?

  Witam, Mam taką sytuację, że w naszym małzenstwie od poczatku istnienia zona chciala przejac paleczke rządzenia w domu i mnie wychowac, nie wiem moze (...)

 • Odzyskanie długów

  W dniu 2 kwietnia 2013 roku zostawiłam w warsztacie samochód.Do przyciemnienia szyb.Mężczyzna prowadzący tą działalność pod wpływem alkoholu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane