Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Właściwość komornika a miejsce zamieszkania.

  prawa wyboru komornika. Może Pan jedynie skontaktować się z wierzycielem i poprosić aby ten skorzystał z prawa wyboru komornika i zmienił komornika na właściwego ze względu na rzeczywiste (...)

 • Zniszczenie cudzej rzeczy a współwłasność

  ? Nadmieniam, że z mężem nie prowadzimy wspólnego gospodarstwa od stycznia 2005 r., mam zasadzone alimenty na dzieci, toczy się przeciw niemu sprawa o znęcanie zaś kredyt, podatki i inne zobowiązania (...)

 • Opodatkowanie w ramach programu partnerskiego

  , czy w dniu jej naliczenia? 3. Czy zamiana nazbieranych punktów i pieniędzy naliczonych na dostęp do serwisu jest przychodem klienta korzystającego z zamiany na serwis? 4. A jeżeli tak to, czy (...)

 • Opinia prawna na temat alimenty na dziecko

  Nie szukaj dłużej informacji na temat alimenty na dziecko, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Egzekucja podatku od nieruchomości

  . Wynikający z zajęcia wierzytelności z rachunku bankowego zakaz wypłat z tego rachunku bez zgody organu egzekucyjnego nie dotyczy wypłat na bieżące wynagrodzenia za pracę oraz na zasądzone (...)

 • Kiedy można żądać zabezpieczenia roszczenia? (ze zmianami od 5 lutego 2005 r.)

  odrzuci. Jakie uprawnienia przysługują zobowiązanemu? Osoba obowiązana na podstawie postanowienia o udzieleniu zabezpieczenia może złożyć zażalenie na to postanowienie. Zażalenie składa (...)

 • Obecność świadków podczas rozprawy

  matka być równocześnie świadkiem (jaki artykuł o tym stanowi)? Nadmieniam, że cały czas od początku trwania procesu matka jest na sali. 3) Mimo to, że matka cały czas jest na sali, została (...)

 • Opieka nad dzieckiem a okres nieskładkowy

  granicach do 3 lat na każde dziecko oraz łącznie - bez względu na liczbę dzieci - do 6 lat, b) na które ze względu na jego stan fizyczny, psychiczny (...)

 • Wsparcie w nabywaniu własnego mieszkania nie tylko dla rodzin?

  przez:oboje małżonków;osobę samotnie wychowującą przynajmniej jedno:małoletnie dziecko,dziecko, bez względu na jego wiek, na które, zgodnie z ustawą z dnia 28 listopada 2003 (...)

 • Zaległych alimentów nie można sprzedać

  . Uchwała z dnia 24 lutego 2011 roku, sygn. akt III CZP 134/10 alimenty, cesja, przelew, wierzytelność

 • Dni wolne na opiekę nad dzieckiem

  Do jakiego dnia w ciągu roku kalendarzowego przysługuje matce (nauczyciel) dwa dni wolne od pracy na zdrowe dziecko, w związku z wychowywaniem dzieci do lat czternastu? Zgodnie z art. 91 c ust. (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane