Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Adres

  z pracownikiem, jego odnalezienie, co oznacza, iż z tego punktu widzenia większe znaczenie ma adres miejsca w którym pracownik faktycznie przebywa i gdzie może on np.: odebrać wiadomość, list

 • Nieznany adres dłużnika

  ; dłużnik, adres, komornik, postępowanie

 • Adres na fakturach VAT

  sprzedaży umieszczam nowy adres siedziby firmy, jak również faktury obce przychodzą na nowy adres. Czy postępuję prawidłowo - mając inne miejsce zamieszkania niż miejsce prowadzenia działalności (...)

 • Porada prawna na temat adres

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nieprawidłowy adres na fakturze

  . Nr 97, poz. 971). faktury, zły adres, wadliwości mniejszej wagi, faktura

 • Adres w pozwie rozwodowym

  albo do pojednania nie doszło, przewodniczący wyznacza rozprawę. rozwód, ustanie małżeństwa, adres zamieszkania, oznaczenie strony, postępowanie pojednawcze

 • Adres zamieszkania pozwanego a zameldowanie

  to pierwsze pismo powinno zawierać między innymi adres zamieszkania pozwanego. Adres zamieszkania należy odnieść do miejsca zamieszkania a nie do miejsca zameldowania. Miejscem zamieszkania jest (...)

 • Nieznany adres pozwanego

  ustanowionego na wniosek osoby zainteresowanej przez sąd orzekający. Wyznaczenie kuratora skutkuje brakiem możliwości umorzenia postępowania. sąd, zawieszenie, pozew, adres, pozwany, powód, umorzenie, (...)

 • Nieznany adres świadka

  zostanie dopuszczony. wezwanie świadka, adres świadka, przesłuchanie świadka

 • Adres zameldowania a ubezpieczenie zdrowotne

  Pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę, podlega pełnemu ubezpieczeniu ZUS. Jego żona nie pracuje i dlatego chciałby ją objąć ubezpieczeniem zdrowotnym, jako najbliższego członka rodziny. Sam pracownik (...)

 • Adres zamieszkania w akcie notarialnym

  ; zamieszkanie, zameldowanie, adres, akt notarialny, księgi wieczyste

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Fałszywy adres

  Witam, na Allegro zapomniałam wpisac numeru mieszkania przy adresie, wszystko inne się zgadzało: ulica, numer bloku itp. nie bylo tylko tego nieszczesnego (...)

 • Fałszywy adres??

  Witam, na Allegro zapomniałam wpisac numeru mieszkania przy adresie, wszystko inne się zgadzało: ulica, numer bloku itp. nie bylo tylko tego nieszczesnego (...)

 • Adres pozwanego

  Muszę napisać pozew do sądu o ustalenie ojcostwa i alimenty, jednak nie znam aktualnego adresu ojca mojego dziecka, który jest pozwanym, ponieważ (...)

 • Adres IP a dane osobowe?

  Wysłałem anonimowo poprzez e-mail pewnej dalszej znajomej, że widuję samochód jej męża zaparkowany pod domem jego sekretarki. Informacja ta była (...)

 • Rejestracja samochodu a adres zameldowania

  Dzień dobry, kupiłem ostatnio używany samochód. Nie mam teraz adresu zameldowania ale mam dowód osobisty z ostatnim adresem zameldowania który jest (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane