Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Adres

  zapytanie o miejsce zamieszkania. Jaki adres wskazać w umowie o pracę, miejsce zameldowania tj. Turek czy miejsce zamieszkania będące adresem do korespondencji tj. Kalisz. Ta (...)

 • Adres zamieszkania pozwanego a zameldowanie

  adresy, jednocześnie wskazując adres zamieszkania w Poznaniu, jako miejsce doręczenia korespondencji, której często nie odbierał i w ten sposób unikał udziału w sprawie. Sąd ustalił, że (...)

 • Adres zamieszkania w akcie notarialnym

  zaktualizowałem wpis, w którym jest już mój obecny adres zamieszkania i zameldowania jednocześnie. Miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejscowość, w której osoba (...)

 • Porada prawna na temat adres zamieszkania a adres zameldowania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres zamieszkania a adres zameldowania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązek meldunkowy cudzoziemców

  urodzenia osoby meldującej się; oznaczenie organu wydającego zaświadczenie; adres jej zameldowania na pobyt stały lub adres zameldowania na pobyt czasowy oraz datę upływu deklarowanego (...)

 • Adres w pozwie rozwodowym

  , powinno ponadto zawierać oznaczenie miejsca zamieszkania lub siedziby stron. Miejsce zamieszkania jest to miejscowość, gdzie strona przebywa z zamiarem stałego pobytu. Należy zatem podać adres (...)

 • Kodeks wyborczy

  ważnego polskiego paszportu oraz adres zamieszkania. W przypadku obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi wniosek powinien zawierać numer innego ważnego dokumentu stwierdzającego

 • Obowiązek meldunkowy obywateli polskich

  meldującej się; oznaczenie organu wydającego zaświadczenie; adres jej zameldowania na pobyt stały lub adres zameldowania na pobyt czasowy oraz datę upływu deklarowanego terminu (...)

 • Wniosek o wymianę prawa jazdy wysłany pocztą

  tam adres, który podałem (zamieszkania)? Zamierzam wniosek wypełnić i przesłać pocztą. Jeśli podaliby we wniosku ,,adres zameldowania,, w pkt. A ust 7 to byłoby jasne . Przy (...)

 • Adres zameldowania a ubezpieczenie zdrowotne

  różne? Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, nie odnosi się do miejsca zamieszkania ani zameldowania członka rodziny osoby podlegającej ubezpieczeniu

 • Aby poprzeć wniosek o referendum lokalne, trzeba podać wiele swoich danych

  wyłącznie ewidencyjno-porządkowy. Nie można utożsamiać miejsca zamieszkania z miejscem zameldowania na pobyt stały, gdyż z czynnością zameldowania nie wiąże się nabycie jakichkolwiek (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane