Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nieuczciwi sprzedwacy pod okiem UOKiK. 7 wniosków do prokuratury

  zawarcie umowy. Zanim klikniesz, sprawdź:1. Dane sprzedawcy, takie jak nazwa przedsiębiorcy, adres, email. Jeśli ich nie ma, zrezygnuj z zawarcia umowy. Uczciwy sprzedawca nie będzie miał powodu, (...)

 • UOKiK szuka organizacji chroniących interesy konsumentów

  przesłać pocztą na adres Urzędu. źródło: uokik.gov.pl

 • Magazyn konsygnacyjny pozwala uniknąć opóźnień w dostawach

  powinny się w nim znaleźć. Są to m.in. nazwy, siedziby, NIP, adres magazynu. Zagranicznemu dostawcy lżej Taka konstrukcja dostawy zwalnia zagranicznego dostawcę z niezbyt przyjemnych obowiązków

 • Porada prawna na temat adres prezydenta polski

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres prezydenta polski, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Korupcja po polsku

  i tytułów wykonawczych. Zdarza się i tak, że nie zostaje ustalony adres dłużnika i sprawa jest umarzana. Zezwolenia na sprzedaż alkoholu Niewłaściwa weryfikacja oświadczeń właścicieli

 • Milion obywateli może zmienić prawo Unii Europejskiej

  Komisji Europejskiej – każda osoba podpisująca się pod inicjatywą poda swój adres zamieszkania, datę urodzenia, narodowość i numer dokumentu tożsamości: paszportu, dowodu osobistego (...)

 • Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  korzystających z Internetu.W ramach projektu Saferinternet.pl działają również zespoły:Dyżurnet.pl - polski punktu ds. zwalczania nielegalnych treści w Internecie HelpLine - punktu pomocy dla (...)

 • www.regiopedia.pl czeka na Was

  właśnie przestrzenią.Nowy portal może obejrzeć każdy, kto wpisze do internetu adres: http://www.regiopedia.pl/. Po zalogowaniu się można nie tylko oglądać regionalną encyklopedię, ale także (...)

 • Stypendia dla uchodźców

  oddział Gazety Wyborczej z okazji likwidowania granic wewnętrznych pomiędzy Polską a pozostałymi krajami UE czyli wejścia Polski do strefy Schengen. Dodatkowe środki zostały zebrane przez PAH w czasie

 • Uwagi do ustawy o kontroli skarbowej (art. 7c)

  zgodności przedmiotowej regulacji z prawem wspólnotowym. W momencie, gdy wprowadzano w życie aktualnie obowiązujące rozwiązania dotyczące tajemnicy bankowej w kontekście przyszłej akcesji Polski (...)

 • Projekt rozporządzenia dotyczący zawodów regulowanych

  obrocie nieruchomościami,e) zarządcy nieruchomości.Wszelkie uwagi do powyższego rozporządzenia prosimy zgłaszać drogą mailową na adres: mzakolski@pkpplewiatan.pl do 20 lipca br.Poniżej zamieszczamy

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • VAT-25

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • Obecne niewolnictwo

  Mam taka zagwostkę - właśnei czytałem sobei post o bezpaństwowcach - temat mnei o tyle interesuje, że sam kiedyś jakośchciałem tak pokombinowac.. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • umowa najmu

  Jestem głownym najemcą mieszkania tbs. Chcę kupić mieszkanie własnościowe dla siebie. W mieszkaniu jest zameldowany mój pełnoletni syn. Czy mogę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane