Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi doradcze i konsultingowe a VAT

  miejsca prowadzenia działalności - stały adres lub miejsce zamieszkania.  Biorąc powyższe pod uwagę, jeżeli będą Państwo świadczyli usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności (...)

 • Dopłaty uzupełniające dla rolników

  ; ilości pasz odebranych lub do odebrania; gatunek lub gatunki pasz przeznaczonych do przetworzenia; w stosownym przypadku, nazwę i adres członka grupy producentów będącego dostawcą; identyfikację (...)

 • Kto może wystawiać faktury VAT, faktury elektroniczne, a kto rachunki?

  naczelnika urzędu skarbowego oraz naczelnika urzędu celnego właściwego w zakresie podatku akcyzowego, w odniesieniu do podatnika tego podatku, o miejscu ich przechowywania (adresie, a w przypadku gdy adres

 • Porada prawna na temat adres prezydenta polski

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres prezydenta polski, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Określenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego

  niż z tytułu wywozu ładunków i pasażerów, właściwi miejscowo są naczelnicy urzędów skarbowych, ustaleni ze względu na: miejsce zamieszkania lub adres siedziby płatnika, w przypadku gdy pobór (...)

 • Podatek tonażowy już w 2007 roku

  armatora, w szczególności nazwę lub imię i nazwisko, adres i numer identyfikacji podatkowej, wraz z informacją o posiadanym Dokumencie Zgodności, dane dotyczące okresu opodatkowania, prowadzonej

 • Stawka VAT przy zakupie oprogramowania z zagranicy

  . 7, w przypadku importu usług wystawiane są faktury wewnętrzne. Za dany okres rozliczeniowy podatnik może wystawić jedną fakturę dokumentującą te czynności dokonane w tym okresie. Podatnik polski

 • Faktura zagraniczna a odliczenie VAT

  podatnika od wartości dodanej mającego siedzibę na terytorium Wspólnoty, lecz spoza Polski, na rzecz polskiego podatnika podatku VAT, podlega z tytułu importu usług opodatkowaniu zawsze w Polsce (tak (...)

 • Właściwość urzędu dla zagranicznego wspólnika

  ust. 1, ustaleni ze względu na miejsce zamieszkania lub adres siedziby płatnika, w przypadku gdy pobór podatku następuje za pośrednictwem płatnika. Podsumowując, jeżeli spółka z siedzibą w Szczecinie

 • Koszt zmiany umowy spółki z o.o. u notariusza

  narodowej w poprzednim roku, ogłaszanego do celów emerytalnych w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski” przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, stosowanego (...)

 • Otworzenie oddziału banku

  jego adres i siedzibę wpisuje się do działu 1 rejestru przedsiębiorców w KRS. Podkreślić należy, że utworzenie banku może nastąpić, jeżeli założyciele oraz osoby przewidziane do objęcia (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • VAT-25

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • Obecne niewolnictwo

  Mam taka zagwostkę - właśnei czytałem sobei post o bezpaństwowcach - temat mnei o tyle interesuje, że sam kiedyś jakośchciałem tak pokombinowac.. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • umowa najmu

  Jestem głownym najemcą mieszkania tbs. Chcę kupić mieszkanie własnościowe dla siebie. W mieszkaniu jest zameldowany mój pełnoletni syn. Czy mogę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane