Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kogo możesz powołać na świadka w swojej sprawie?

  także cudzoziemców, którzy znajdują się na terenie Polski, Ciągle jest problematyczne, czy osoby pozostające w konkubinacie mogą powoływać się na prawo odmowy zeznań jako osoby (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie od organu podatkowego?

  oszczędności osób fizycznych.  W zaświadczeniu tym podaje się również zgłoszone organowi podatkowemu przez wnioskodawcę: imię i nazwisko albo nazwę oraz adres podmiotu, (...)

 • Pełnomocnictwo w postępowaniu spadkowym

  powinny być zawarte następujące informacje: określenie mocodawcy – należy podać Pana dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz dane dotyczące dowodu tożsamości, wskazanie pełnomocnika

 • Porada prawna na temat adres prezydenta polski

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres prezydenta polski, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sezonowa sprzedaż napojów

  miejsca zamieszkania i adresu, adres do doręczeń, data rozpoczęcia działalności oraz określenie przedmiotów wykonywanej działalności gospodarczej, zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (...)

 • Kto może sporządzać świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali?

  ;adres do korespondencji; numer telefonu i faksu.Warunki i wysokość odpłatności za szkolenie i postępowanie egzaminacyjne Wysokość opłaty za szkolenie nie może być wyższa niż 70 % kwoty przeciętnego

 • Środek odwoławczy składany za granicą

  czy też w polskim urzędzie konsularnym. Proszę jednak pamiętać, że złożenie pisma za granicą (w zagranicznej placówce operatora publicznego) będzie dokonane w terminie, jeżeli pismo to dotrze do Polski

 • Ważne zmiany w PIT

  publicznego imię, nazwisko i adres podatnika oraz wysokość kwoty przekazanej na rzecz tej organizacji, po wyrażeniu przez podatnika w zeznaniu podatkowym lub korekcie zeznania zgody na ich przekazanie

 • Obowiązek podatkowy z tytułu udzielenia pożyczki

  miejsce prowadzenia działalności, dla którego dana usługa jest świadczona, a w razie braku stałego miejsca prowadzenia działalności stały adres lub miejsce zamieszkania. Zasada ta dotyczy (...)

 • Rozwiązanie małżeństwa zawartego za granicą - opinia prawna

  . 73 ustawy). Istnieje spór co do tego, czy akt stanu cywilnego sporządzony za granicą ma moc równą aktom sporządzonym przez polski U.S.C., czy też koniecznie trzeba go transkrybować, (...)

 • Ceny leków i materiałów medycznych

  przedsiębiorców zagranicznych należy dodatkowo dołączyć tłumaczenie odpisu na język polski, dokonane przez tłumacza przysięgłego,2) dane dotyczące środka farmaceutycznego lub materiału (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • VAT-25

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • Obecne niewolnictwo

  Mam taka zagwostkę - właśnei czytałem sobei post o bezpaństwowcach - temat mnei o tyle interesuje, że sam kiedyś jakośchciałem tak pokombinowac.. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • umowa najmu

  Jestem głownym najemcą mieszkania tbs. Chcę kupić mieszkanie własnościowe dla siebie. W mieszkaniu jest zameldowany mój pełnoletni syn. Czy mogę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane