Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Konkurs „Powrót osób bezdomnych do społeczności" Edycja 2008

  stempla pocztowego), w jednym egzemplarzu na adres:  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Pomocy i Integracji Społecznej ul. Nowogrodzka 1/3/5 00-513 Warszawa lub złożyć (...)

 • Abonenci komórek na kartę nie będą dyskryminowani

  elektronicznej. Co otrzymamy w zamian? Dostawca usług telekomunikacyjnych będzie zobowiązany do poinformowania nas na piśmie o wszelkich zmianach w warunkach umowy i regulaminie. Jeżeli (...)

 • Zaliczenie w koszty wydatków zagranicznych

  obowiązujące zobowiązują go do umieszczania tych numerów na fakturach VAT. Wydaje się jednak, iż dla własnego bezpieczeństwa polski podmiot powinien żądać od zagranicznego kontrahenta (...)

 • Opinia prawna na temat adres na wypowiedzeniu umowy do cyfry plus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adres na wypowiedzeniu umowy do cyfry plus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konkurs na dofinansowanie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

  łączy internetowych, zakup oprogramowania oraz sprzętu komputerowego i dostępu do baz danych, zakup sprzętu biurowego - do 3,5 tys. zł brutto.Wnioski należy przesyłać na adres:Ministerstwo

 • Dodatek za nadgodziny po rozwiązaniu umowy o pracę

  czasu pracy, stosownie do art. 136kp:§1. Przy pracach polegających na dozorze urządzeń lub związanych z częściowym pozostawaniem w pogotowiu do pracy może być stosowany system (...)

 • Tajemnica korespondencji jako dobro osobiste

  zdziwieniu okazało się, że jako adres siedziby firmy widnieje nasz adres. Wygląda na to, że firma posługuje się naszym adresem nie tylko do korespondencji ale również jest pod (...)

 • Umowy zawierane na poczcie i w banku

  o ochronie danych osobowych. Ujawnienie tych danych może się odbywać jedynie w ramach wykonywania dyspozycji klienta banku lub poczty. Ma to na celu np. dokonanie przelewu od właściwego

 • USA chcą dostępu do naszych danych osobowych

  użyte do identyfikacji pasażera, tj. imię i nazwisko pasażera oraz jego dane kontaktowe, zostaną zaszyfrowane. Po pięciu latach informacje te zostaną na kolejne 10 lat przesunięte do (...)

 • Opodatkowanie wynajmu i użyczenia

  podmiotowego (do kwoty sprzedaży 50.000 zł w skali roku). W przypadku najmu lokalu, żaden podatek nie obciąża wynajmującego, ma on natomiast na ogół prawo zaliczyć czynsz do (...)

 • Milczenie uznaniem długu

  uznanie długu, ani też wezwanie do zapłaty (zakładamy, że sprawa nie jest sprawą gospodarczą). Na marginesie należy jednak wskazać, że wezwanie do zapłaty będzie jednak konieczne (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

  ta cała cyfra+ to wyzyskiwacze... Nie dosyć że miałam umowe na rok, a przedłuzałam ją aż do 2 lat i po kilka miesięcy temu rozwiazałam umowe (...)

 • Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

  Potrzebuje informacji w tej sprawie windykacji, jaką wczeła wobec mnie firma KRUK.. Otóż byłem abonentem Cyfry Plus do 30 listopada 2004 (sama karta). (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane