Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lekka ścianka na poddaszu a pozwolenie na budowę

  to przystosowanie budynku do innego użytku, do nowych potrzeb, przerobienie dla nadania innego charakteru... Jak więc wynika z w/w przepisów i orzecznictwa, adaptacja strychu (postawienie ścianki) (...)

 • Adaptacja strychu we wspólnocie

  wyodrębnienia te lokalu na strychu (powstanie nowa nieruchomość lokalowa) sama adaptacja techniczna do potrzeb mieszkalnych jest tu niewystarczająca), wtedy koszty tej operacji poniesie podmiot (...)

 • Przyłączenie strychu do mieszkania w spółdzielni

  ma udział w części wspólnej nieruchomości. Jest współwłaścicielem tej części razem ze spółdzielnią. Adaptacja strychu oznacza, że część przedmiotu tego prawa własności zostanie (...)

 • Porada prawna na temat adaptacja strychu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat adaptacja strychu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Adaptacja strychu nad mieszkaniem

  własnosć spółdzielni) i spełnienie wymaganych przez nią warunków. własnościowe, prawo, lokal, pozwolenie na budowę, pozwolenie na użytkowanie, spółdzielnia mieszkaniowa, strych, adaptacja

 • Od dziś nowe zasady w "Rodzinie na swoim"

  własności lokalu, który będzie zasiedlany po raz pierwszy.  Przeprowadzenie robót budowlanych w budynku mieszkalnym (np. adaptacja strychu na mieszkanie) w celu uzyskania (...)

 • Rezygnacja z adaptacji wspólnego strychu

  wspólnej części strychu, w związku z czym nie mogą Państwo tego odsprzedać. Na razie więc nie można mówić o prawie, dopiero po zaadaptowaniu strychu, zostanie on wydzielony jako lokal i (...)

 • Zakup strychu od wspólnoty

  adaptację. Proszę również pamiętać, że kwestie takie jak zasady ustalania ceny powinny być zawarte w uchwale wspólnoty dotyczącej wyrażenia zgody na sprzedaż strychu. wycena, wspólnota, adaptacja, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Adaptacja strychu

  Witam, od jakiegoś czasu mam pomysł aby zaadoptować strych w kamienicy ale nie wiem jakie kroki formalnie powinnam zrobić. Proszę o pomoc. Jeśli (...)

 • Wadliwa adaptacja strychu

  Witam, Przedstawie sytuacje - wątpliwości na końcu:) Adaptacja strychu na cele mieszkaniowe w kamienicy której właścicielem i administratorem jest (...)

 • adaptacja strychu na mieszkanie

  witam mieszkam w budynku po dawnym PGR jest to budynek parterowy w którym mieszka 8 rodzin, chciałbym adaptować strych na mieszkanie nad moją częścią (...)

 • jaka minimalna wysokość lokalu ?

  Witam mam pytanie dotyczące wykupu na własność mieszkania. Chcę wystapić o wykup mieszkania , jest to mieszkanie zrobione ze strychu (adaptacja) Czy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane