Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Co grozi za aborcje kobiecie i lekarzowi?

  Witajcie moje pytanie nie będzie łatwe. Chodzi mi o temat aborcji, interesuje mnie temat prawa karnego i wyroku a nie samej aborcji od razu zaznaczam. (...)

 • błagam co robić???

  Moja historie opowiem krótko .Ja wraz z moją koleżanka wybrałymy sie na teneryfe obecnie oby dwie jestesmy w ciazy w 1 miesiacu, spotkałysmy fajnego (...)

 • Dokonana aborcja bez zgody Ojca.

  Witam, Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mogę pociągnąć do odpowiedzialności partnerkę, która usunęła ciążę w 11 tygodniu bez zgody (...)

 • Uzyskanie alimentów od mieszkańca ARABII

  Witam, Mam pewien problem, chciałabym uzyskać alimenty od mieszkańca Arabii Saudyjskiej. Jestem w 5 miesiącu ciąży (22-23 tydzień) z mężczyzną (...)

 • Zrobiłam aborcję, moja matka chce donieść na policję

  Witam, nazywam się Kasia. Mam 19 lat. W lipcu uprawiałam seks ze swoim chłopakiem i jak się okazało, zaszłam w ciążę. Ponieważ oboje nie chcieliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane