Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  . Wniosek można złożyć do Departamentu Ekonomicznego w Biurze KRRiT. Musimy w nim podać imię i nazwisko (ewentualnie nazwę firmy), adres, indywidualny numer identyfikacyjny (jest nadawany przy (...)

 • Upomnienie o niezapłacony abonament- co mam robić?

  Mam pewien problem, niedawno przyszło mi upomnienie o niezapłacony abonament RTV. Czy muszę zapłacić zaległy abonament? W jaki sposób zabezpieczyć się na przyszłość żeby nie przychodziły (...)

 • Czy Urząd Skarbowy ma prawo zająć mi konto za niepłacony abonament RTV?

  Urząd skarbowy zajął mi konto za niezapłacony abonament RTV. Rozumiem że sprawę do urzędu przesłała Poczta Polska. Czy Urząd Skarbowy ma prawo do zajęcia mi konta za niezapłacony abonament

 • Porada prawna na temat abonament rtv numer identyfikacyjny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat abonament rtv numer identyfikacyjny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprzedaż mieszkania i nierozwiązana umowa RTV

  dnia wejścia w życie rozporządzenia. Dlatego też, nie dokonanie zmian w danych osobowych spowoduje, iż zostanie Pani nadany numer identyfikacyjny obejmujący dotychczasowe dane. W kwestii abonamentu

 • Koniec z dyskryminacją telefonów na kartę

  potwierdzającego tożsamość. Przedsiębiorcy w celu zostania abonentem będą musieli natomiast przekazać nazwę firmy, numer identyfikacyjny REGON lub NIP albo numer w rejestrze lub ewidencji (...)

 • Szykuje się skuteczniejszy pobór abonamentu RTV

  przez dostawcę telewizji płatnej, ale także rozsądny zysk.  pobór opłat, abonament, RTV, odbiornik, telewizor, radio

 • Jak zarejestrować odbiornik radiofoniczny bądź telewizyjny?

  rozporządzenia. Operator publiczny w terminie 12 miesięcy od dnia wejścia w życie rozporządzenia z urzędu nadaje posiadaczom imiennych książeczek indywidualny numer identyfikacyjny. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nr konta bankowego za abonament rtv 2011

  Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego (...)

 • Abonament RTV 2011 - numer konta !!!

  Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta po jego nr identyfikacyjnym, bądź po nr książeczki abonenckiej.

 • Konto abonamentu RTV na 2011 r.

  Witam, gdzie można znaleźć nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane