Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  . Wniosek można złożyć do Departamentu Ekonomicznego w Biurze KRRiT. Musimy w nim podać imię i nazwisko (ewentualnie nazwę firmy), adres, indywidualny numer identyfikacyjny (jest nadawany przy (...)

 • Upomnienie o niezapłacony abonament- co mam robić?

  Mam pewien problem, niedawno przyszło mi upomnienie o niezapłacony abonament RTV. Czy muszę zapłacić zaległy abonament? W jaki sposób zabezpieczyć się na przyszłość żeby nie przychodziły (...)

 • Sprzedaż mieszkania i nierozwiązana umowa RTV

  dnia wejścia w życie rozporządzenia. Dlatego też, nie dokonanie zmian w danych osobowych spowoduje, iż zostanie Pani nadany numer identyfikacyjny obejmujący dotychczasowe dane. W kwestii abonamentu

 • Opinia prawna na temat abonament rtv numer identyfikacyjny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat abonament rtv numer identyfikacyjny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koniec z dyskryminacją telefonów na kartę

  potwierdzającego tożsamość. Przedsiębiorcy w celu zostania abonentem będą musieli natomiast przekazać nazwę firmy, numer identyfikacyjny REGON lub NIP albo numer w rejestrze lub ewidencji (...)

 • Jak zarejestrować odbiornik radiofoniczny bądź telewizyjny?

  rozporządzenia. Operator publiczny w terminie 12 miesięcy od dnia wejścia w życie rozporządzenia z urzędu nadaje posiadaczom imiennych książeczek indywidualny numer identyfikacyjny. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nr konta bankowego za abonament rtv 2011

  Witam , czy ktoś może wie jaki jest nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego (...)

 • Konto abonamentu RTV na 2011 r.

  Witam, gdzie można znaleźć nr konta bankowego do wpłat za abonament rtv 2011? Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta (...)

 • Abonament RTV 2011 - numer konta !!!

  Numer konta bankowego jest ustalany indywidualnie dla każdego abonenta po jego nr identyfikacyjnym, bądź po nr książeczki abonenckiej.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane