Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podwyżka abonamentu RTV

  ;wnania tabela opłat za używanie odbiorników RTV 2011 (po uwzględnieniu rabatów) 2011 rok Upust  za używanie:    radia      

 • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

  ;Ile wyniesie abonament w 2015 roku?   Opłaty RTV w 2014 roku wynoszą:    Abonament RTV 2014  (z uwzględnieniem rabatów)         

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  RTV 2011, abonament RTV, abonament, radio, telewizja, abonament za radio, abonament za radio 2011, abonament za tv

 • Opinia prawna na temat abonament rtv 2011 kto nie płaci rencista

  Nie szukaj dłużej informacji na temat abonament rtv 2011 kto nie płaci rencista, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwolnienie z abonamentu RTV

  - wówczas opłaty są niższe. Pełne zestawienie zniżek znajdziesz tutaj. abonament, opłata abonamentowa, emeryci, renciści, bezrobotni, abonament RTV

 • Abonament RTV 2015: będzie drożej

  satelitarną, nie zwolni nas to od konieczności zapłaty abonamentu RTV. Kto jest zwolniony?Ustawa zwalnia od obowiązku zapłaty abonamentu osoby osoby, które otrzymują zasiłek dla (...)

 • Kto jest zwolniony z abonamentu RTV

  : dowód osobisty, formularz zwolnienia z opłat za używanie odbiorników RTV (do pobrania na poczcie), oświadcznie o zwolnieniu z abonamentu RTV oraz dokumenty potwierdzające prawo (...)

 • Emeryci zwolnieni z abonamentu RTV

  . Zatem z prawa do zwolnienia z opłat RTV skorzystają osoby, których świadczenie emerytalne nie przekracza miesięcznie kwoty 1825,03 zł brutto. Za radio i telewizję nie zapłacą (...)

 • Przedawnienie zapłaty abonamentu radiowo-telewizyjnego

  Na jakich zasadach następuje przedawnienie należności z tytułu abonamentu RTV Abonament jest daniną publicznoprawną, dlatego kodeks cywilny nie znajdzie tutaj zastosowania, konieczne (...)

 • KRRiT: abonament będziemy płacić z prądem

  użytkownikiem odbiornika RTV. Osoby nieposiadające telewizora składałyby stosowne oświadczenie i nie uiszczały opłaty. Rada zakłada również alternatywne rozwiązanie, według którego (...)

 • Czy możesz wykupić mieszkanie od swojego zakładu?

  przypadku, gdy najemca nie jest lub nie objął mieszkania w związku z wykonywaniem stosunku pracy. Cenę wyjściową nieruchomości stanowi jej wartość rynkowa ustalona przez rzeczoznawcę majątkowego. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane