Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podwyżka abonamentu RTV

  ;wnania tabela opłat za używanie odbiorników RTV 2011 (po uwzględnieniu rabatów) 2011 rok Upust  za używanie:    radia      

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  RTV 2011, abonament RTV, abonament, radio, telewizja, abonament za radio, abonament za radio 2011, abonament za tv

 • Abonament RTV 2015: będzie drożej

  satelitarną, nie zwolni nas to od konieczności zapłaty abonamentu RTV. Kto jest zwolniony?Ustawa zwalnia od obowiązku zapłaty abonamentu osoby osoby, które otrzymują zasiłek dla (...)

 • Opinia prawna na temat abonament rtv 2011 kto nie płaci rencista

  Nie szukaj dłużej informacji na temat abonament rtv 2011 kto nie płaci rencista, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto nie zapłaci abonamentu RTV?

  ;re jeszcze bardziej rozwijały listę zwolnionych z abonamentu osób - to główna ustawa nie łamie prawa. W związku z tym do grupy, która już teraz nie płaci abonamentu (...)

 • Przedawnienie zapłaty abonamentu radiowo-telewizyjnego

  Na jakich zasadach następuje przedawnienie należności z tytułu abonamentu RTV Abonament jest daniną publicznoprawną, dlatego kodeks cywilny nie znajdzie tutaj zastosowania, konieczne (...)

 • KRRiT: abonament będziemy płacić z prądem

  użytkownikiem odbiornika RTV. Osoby nieposiadające telewizora składałyby stosowne oświadczenie i nie uiszczały opłaty. Rada zakłada również alternatywne rozwiązanie, według którego (...)

 • Czy możesz wykupić mieszkanie od swojego zakładu?

  przypadku, gdy najemca nie jest lub nie objął mieszkania w związku z wykonywaniem stosunku pracy. Cenę wyjściową nieruchomości stanowi jej wartość rynkowa ustalona przez rzeczoznawcę majątkowego. (...)

 • Zwolnienie od opłacania abonamentu radiowo-telewizyjnego

  ;b niewidomych, których ostrość wzroku nie przekracza 15 %, -osób, które ukończyły 60 lat oraz mają ustalone prawo do emerytury, której wysokość nie przekracza (...)

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  prawidłowego jego działania oraz będzie to miało odzwierciedlenie w wielkości przychodów osiąganych przez zakład pracy, wtedy wydatki ponoszone z tytułu korzystania z Internetu (np abonament) (...)

 • Przybędzie taksówek. Ceny spadną?

  przejechanych kilometrów. Przewoźnik jeździ natomiast z reguły po wyznaczonej, stałej trasie i nie musi mieć taksometru. Trzeba mu zapłacić jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Stawka jest tutaj (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane