Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozwiazanie umowy o pracę z pracownicą w ciąży

  wykazywać. W naszej opinii w zasadzie uniemożliwia to skuteczne rozwiązanie z pracownicą stosunku pracy w tym trybie. Wydaje się, że podobnie sprawa ma się do zwrotu należności wypłacanych przez (...)

 • Kiedy i jak można odwołać darowiznę - opinia prawna

  złożyć pozwany – obdarowany. Oczywiście może być Pan reprezentowany przed sądem przez pełnomocnika oraz wnosić o zwolnienie od kosztów. Termin do odwołania darowizny Zgodnie z art. (...)

 • Ulga meldunkowa małżonków

  kieruje naczelnik urzędu skarbowego właściwy według miejsca zamieszkania podatnika. Zwolnienie, o którym mowa w ust. 1 pkt 126, ma zastosowanie łącznie do obojga małżonków. Zatem, jeśli małżonkowie, (...)

 • Opinia prawna na temat Zwolnienie a sprawa rozwodowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat Zwolnienie a sprawa rozwodowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak ubiegać się o wydanie interpretacji podatkowej?

  interpretacji indywidualnej. Zwolnienie z zapłaty podatku w przypadku zmiany interpretacji obejmie: w przypadku rocznego rozliczenia podatków – okres do końca roku podatkowego, w którym opublikowano

 • Eksmisja dzikich lokatorów

  . Postanowiliśmy uregulować ten stan. Jak pozbyć się dzikich lokatorów? Aby pozbyć się z domu osób, które zamieszkują go bez tytułu prawnego, konieczne jest skierowanie przeciwko nim pozwu o eksmisję. (...)

 • Sprzedaż mieszkania a egzekucja

  zwolnienie hipoteki na zakupionym przeze mnie mieszkaniu od spłaty przez sprzedającego wszystkich zadłużeń. Czy komornik ma prawo uzależniać zwolnienie wpisu na jednej hipotece od spłaty wszystkich (...)

 • Sposób obrony w sprawie o alimenty

  informacji na ten temat zawiera artykuł Kiedy możesz ubiegać się o zwolnienie od kosztów sądowych oraz adwokata z urzędu? dowody, oświadczenie, zarobki, alimenty, podwyższenie, dzieci

 • Koszty w postępowaniu sądowo-administracyjnym

  sądowych oraz ustanowienie adwokata, radcy prawnego, doradcy podatkowego lub rzecznika patentowego.  Prawo pomocy w zakresie częściowym obejmuje zwolnienie tylko od opłat sądowych w całości (...)

 • Nie wyrażenie zgody na rozwód

  do życia. Czy mogę się ubiegać na czasowe zwolnienie z obowiązku alimentacyjnego do momentu poprawy sytuacji materialnej? Kodeks rodzinny i opiekuńczy przyznaje małżonkom prawo żądania orzeczenia

 • VII - Kodeks postępowania karnego - Koszty. Postępowanie przed sądami wojskowymi

  Najwyższego. Rozdział 75 (skreślony) postępowanie, procedura, proces, karny, koszty, zasądzenie, zwolnienie, sądy wojskowe

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwolnienie a sprawa rozwodowa

  Witam serdecznie, od dwóch lat mam stwierdzone zaburzenie dwubiegunowe (mania-depresja), moj mąż wniósl sprawę o rozwód, czy moja choroba może (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .

  Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane