Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  przedstawiać wzór przemysłowy na tyle jasno i wyczerpująco, aby na podstawie ilustracji można było wzór odtworzyć w każdej przedstawionej w zgłoszeniu odmianie. W szczególności opis powinien (...)

 • Altana w pracowniczym ogródku działkowym

  bowiem, że działka może być wyposażona w altanę (nie altany). Zgodnie z przepisami prawa budowlanego na budowę altany w ogródku działkowym nie jest potrzebne pozwolenie na budowę ani zgłoszenie

 • Zgłoszenie budowlane a nowy plan miejscowy

  zgłoszenia nie wniesie sprzeciwu. Poprzez milczenie organu nastąpiło zatwierdzenie zamiaru budowy altany i z tego względu możliwe jest przystąpienie do budowy. W związku z tym, że ustawa (...)

 • Opinia prawna na temat ZGŁOSZENIE BUDOWY ALTANY wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ZGŁOSZENIE BUDOWY ALTANY wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zabudowa na gruntach rolnych bez zezwoleń

  . budowa, pozwolenie na budowę, zgłoszenie, budynek, altana, budynek tymczasowy, działka rolna, działka siedliskowa

 • Ochrona wzoru przemysłowego niezastrzeżonego

  wyłączeniem programów komputerowych). Piszą Państwo, iż nie został ów wzór stolika zgłoszony do Urzędu Patentowego. Rzeczywiście na wzór przemysłowy możliwe jest udzielenie prawa z (...)

 • Altana o powierzchni do 25m2 poza linią zabudowy

  właściciel zgłosi zamiar budowy altany, może zgłosić sprzeciw powołując się na to, że budowa lub wykonywanie robót budowlanych objętych zgłoszeniem narusza ustalenia miejscowego planu (...)

 • Zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę

  wysokościowa do celów projektowych, zgłoszenie budowy

 • Kodeks postępowania cywilnego

  wniosek składa strona, o której mowa w art. 117 § 1. § 6. Minister Sprawiedliwości określi, w drodze rozporządzenia, wzór oświadczenia o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane