Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odpowiedzialność serwisu samochodowego za naprawę

  pomocą wszelkich dostępnych środków dowodowych. Będzie do nich należeć przede wszystkim faktura, wycena zniszczonych części, opinia biegłego w sprawie przyczyn awarii itp. naprawa, dzieło, umowa, (...)

 • Podatek od spadku

  . Przedmiotem spadku są także mieszkanie własnościowe oraz samochód osobowy. Mieszkania nie możemy sprzedać, a samochodu nie możemy przerejestrować, dopóki nie zostanie zapłacony podatek od nabytego (...)

 • Szkoda komunikacyjna całkowita

  wycena wraku odpowiada wartości rynkowej, więc ubezpieczyciel może sprzedać wrak za kwotę własnej wyceny? W takim przypadku kwotą wypłaty odszkodowania powinna być wartość wyceny pojazdu przed (...)

 • Opinia prawna na temat WYCENA SAMOCHODU

  Nie szukaj dłużej informacji na temat WYCENA SAMOCHODU, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zbyt niska wycena samochodu po kradzieży

  Witam, Ukradziono mi auto. Ubezpieczyciel obliczył jego wartość na podstawie tabel Eurotaxu (zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia). Nie zgodziłem (...)

 • Czy mogę więcej?

  Witam! Jestem posiadaczem samochodu Renault Laguna 97 kombi RN, który ma kratkę i jest odliczany w firmie czyli wiem, że liczą się kwoty netto, (...)

 • Czynsz w spółdzielni

  Kupililiśmy z żoną mieszkanie własnościowe od osoby prywatnej na rynku wtórnym (zarządzane przez spółdzielnię). W rachunku jaki wystawia nam (...)

 • Odszkodowanie z OC sprawcy - zaniżona wycena PZU

  Witam serdecznie. Około miesiąca temu miałem kolizję drogową, w wyniku której zostało uszkodzone moje auto (w części przedniej: reflektory, maska, (...)

 • Umowa działu spadku

  Witam Proszę o opinię czy taki zapis umowy działu spadku jest prawidłowy i wystarczająco precyzyjny? W szczególności czy zapis dotyczący konta (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane