Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kasacja w postępowaniu karnym

  , gdy przemawiają za tym względy słuszności. W obydwu wypadkach decyduje o tym sąd ( art. 623 i 624 k.p.k. ). Wniosek o przyznanie obrońcy z urzędu należy również skierować (...)

 • EURO 2012, czyli bezpieczny stadion

  sprzedaż niskoprocentowego alkoholu na obiektach sportowych w czasie trwania imprezy). Również Policja decyduje o liczbie uczestników, jaką można wpuścić na obiekt, o ilości pracowników

 • Niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariusza

  rozstrzygają jednak jednoznacznie, czy umyślnie, nie udzielał informacji . Można jedynie pośrednio wysnuć z nich taki wniosek. Skoro bowiem starosta był bezczynny, kierował wymijające urzędowe (...)

 • Opinia prawna na temat WNIOSEK O ZMNIEJSZENIE KARY SADOWEJ WZÓR PISMA

  Nie szukaj dłużej informacji na temat WNIOSEK O ZMNIEJSZENIE KARY SADOWEJ WZÓR PISMA, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Niewykonanie umowy przez zarządcę nieruchomości

  okres od 3 miesięcy do 1 roku;pozbawienie licencji zawodowej z możliwością ponownego ubiegania się o jej nadanie;pozbawienie licencji zawodowej z możliwością ubiegania się o ponowne jej nadanie (...)

 • Zmiany w spółdzielniach mieszkaniowych

  członek, któremu odmówiono wglądu do umów zawieranych przez spółdzielnie z osobami trzecimi, może złożyć wniosek do sądu rejestrowego o zobowiązanie spółdzielni do udostępnienia tych (...)

 • Nierzetelna praca prawnika

  zarządzenie o zwrocie pozwu, uzasadniając je błędnym określeniem lub brakiem (nie mam niestety tego pisma z sądu, ponieważ prawnik nie udziela informacji i nie udostępnia dokumentów "do niczego (...)

 • Ustalenie miejsca zamieszkania pozwanego

  strony albo jej przedstawiciela lub pełnomocnika nastąpić tylko do rąk kuratora ustanowionego na wniosek osoby zainteresowanej przez sąd orzekający. dowody, miejsce zamieszkania, pobyt, adres, areszt

 • Rozłożenie grzywny na raty

  dowodu. Skazany zawsze może składać wnioski, skargi i prośby do organów wykonujących orzeczenie. grzywna, wykonanie, skarga, wniosek, zażalenie, egzekucja

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane