Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmuszenie nowego zarządu do wpisu w KRS

  poinformował mnie, że do spółki miał wejść nowy inwestor, jednak się rozmyślił, teraz wszedł inny inwestor i dane będą w KRS-ie zmienione. W jaki sposób mogę zmusić nowy zarząd do zmiany (...)

 • Wykreślenie członka rady nadzorczej fundacji z KRS

  wezwaniu, sąd rejestrowy nakłada grzywnę na obowiązanych. W celu dokonania zmian w KRS należy złożyć formularz KRS-Z20 oraz załącznik do tego wniosku KRS-ZK. Do wniosku o wpis zmiany danych (...)

 • Zmiany i sprostowania wpisu do KRS

  ustawy o KRS, Organy administracji rządowej i samorządowej, sądy, komornicy, banki, notariusze obowiązani są informować sąd o zdarzeniach podlegających obowiązkowi wpisu z urzędu. Wniosek (...)

 • Opinia prawna na temat WNIOSEK KRS- WK

  Nie szukaj dłużej informacji na temat WNIOSEK KRS- WK, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ostatnia chwila na uzupełnienie wpisu w KRS!

  . 702, ze zm.) numer NIP, identyfikacja podatkowa, KRS, Krajowy Rejestr Sądowy, przedsiębiorcy, REGON

 • Wystąpienie wspólnika ze spółki jawnej a KRS

  formularzu na wniosek) do Rejestru powinien być złożony nie później niż w terminie 7 dni od dnia zdarzenia uzasadniającego dokonanie wpisu. W zależności od rodzaju zmian należy dołączyć do wniosku (...)

 • Miejsce złożenia wniosku o wpis do KRS

  spółki? Sądem właściwym do rejestracji spółki będzie sąd siedziby spółki, a nie miejsca prowadzenia działalności. Wniosek składa się na specjalnych, urzędowych formularzach.   Krajowy (...)

 • Opłata za zmiany w KRS

  W spółce z o.o. doszło do zmiany adresu siedziby, ustanowienia prokurenta, zmiany wspólników i składu zarządu. Zmiany te będą zgłaszane do KRS jednocześnie. Jaka będzie opłata za zgłoszenie (...)

 • Połączenie spółek niewpisanych do KRS

  ustawę o KRS nakładają na podmioty podlegające wpisowi do KRS obowiązek złożenia wniosku o wpis do rejestru przedsiębiorców. Rejestr przedsiębiorców jest jednym z działów KRS. (...)

 • Obowiązek zgłoszenia zmian do KRS

  do osób trzecich. W przypadku roszczeń osób trzecich w stosunku Pańskiej osoby, będzie Pan zmuszony udowodnić brak swojej odpowiedzialności. KRS, zmiany, członek zarządu, rezygnacja, odpowiedzialność

 • Zwrot kosztów odpisu z KRS

  sprawy. Także i w tym przypadku konieczny będzie wyraźny wniosek o zasądzenie zwrotu wspomnianych kosztów. koszty, proces, strona, odpis, KRS, przedsiębiorca, zwrot kosztów

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Sprzedaż motoreweru - brak pełnoletności PILNE

  Witam, mam 17 lat. Niedawno sprzedalem skuter ktorego jestem wspolwlascicielem. Standardowo spisalem umowe kupna/ sprzedazy z zainteresowanym nabywca, (...)

 • Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

  Witajcie, Mam zasądzone alimenty na dziecko płatne do rąk matki. Czy i po jakim czasie można przelewać alimenty na konto dziecka ? Chcę aby alimenty (...)

 • wymazanie z KRS

  Witam zostałem w 2004 roku skazany wyrokiem 6 m-cy w zawieszeniu na 3 lata czy na chwile obecną mogę otrzymać zaświadczenie że nie byłem karany? Dodam (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane