Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Jak udzielić żonie upoważnienia do reprezentowania w urzędach???

    Witam, na co dzień mieszkam za granicą, tutaj pracuję na kontrakcie, ale zameldowany jestem w Polsce. Tutaj mam żonę i dziecko. Do domu przyjeżdżam (...)

  • alimenty na pelnoletnie dziecko

    Hej, wniosłam pozew o alimenty na moich dwóch synów. W momencie składania pozwy jeden syn miał lat 7 a drugi 17 i 8 miesięcy. Termin rozprawy został (...)

  • Upoważnienie do reprezentowania w urzędzie

    Witam Dwa dni temu kupiłem auto, jestem zarejestrowany w woj. mazowieckim, ale mieszkam i pracuję w małopolskim. Nie mam możliwości na załatwienie (...)

  • opłata skarbowa

    Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od pełnomocnictwa. Posiadałam pełnomocnictwo inwestora do jego reprezentowania w urzędzie w sprawie uzyskania (...)

  • Wzór upoważnienia

    Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane