Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ulgi i preferencyjne rozliczenie

  posiadające praw własności do mieszkania. Czy możliwe jest w tej sytuacji odliczanie ulgi na dziecko i za Internet? W przedstawionej sytuacji, o ile spełnione są wszystkie ustawowe warunki, (...)

 • Faktura elektroniczna

  tytułu użytkowania sieci Internet jest faktura VAT. Comiesięczne wystawianie faktury każdemu z kilku tysięcy klientów jest bardzo kosztowne. Czy można wystawić dokument "elektronicznie" tzn. (...)

 • Ulga podatkowa 2012: rozliczenie PIT za internet

  internet 2012 Mimo że wspomniane przepisy dotyczące ulgi internetowej weszły w życie kilka miesięcy temu, to pierwszy raz skorzystamy z nich rozliczając PIT za rok 2011, czyli ten, który (...)

 • Opinia prawna na temat UPC faktura za internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat UPC faktura za internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zawyżony rachunek za internet i telefon

  telekomunikacyjny, reklamacja, zawyżony rachunek, faktura, faktura za internet, faktura za telefon, operator

 • Odliczenie Internetu

  jest tylko żona, to zgodnie z dominującym poglądem organów podatkowych tylko żona będzie mogła korzystać z odliczenia, a nie mąż. Internet, ulga podatkowa, faktura VAT, odliczenie

 • Podatki a faktura z USA

  Przedsiębiorca w spółce cywilnej kupuje usługi telekomunikacyjne przez Internet. Płaci za pomocą karty kredytowej. Od firmy w USA otrzymuje elektroniczny rachunek do wydruku. Jak może zaksięgować

 • Zakupy przez Internet a VAT

  której podatnikiem jest nabywca oraz importu usług, wystawiane są faktury wewnętrzne; za dany okres rozliczeniowy podatnik może wystawić jedną fakturę dokumentującą te czynności dokonane w tym (...)

 • Zakup z USA przez Internet

  wydatku, który nie został udokumentowany zgodnie z wskazanymi przepisami były wielokrotnie rozstrzygane przez sądu administracyjne. W wielu orzeczeniach sądy uznawały, iż można uznać za koszty uzyskania

 • Co zmieni się w prawie w 2011 roku?

  przypada na 6 stycznia. Posłowie uznali ten dzień za święto państwowe. W zamian zniknie możliwość odbierania wolnego dnia za święta przypadające w sobotę. Z kodeksu pracy skreślono bowiem (...)

 • Faktura zagraniczna a odliczenie VAT

  na kraj nabycia, czyli Polskę - transakcja odbyła się przez Internet). Czy mogę odliczyć tak naliczony VAT? Jakie wymogi formalne musiałaby spełniać taka faktura? W myśl art. 27 ust. 3 pkt (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • faktura elektroniczna UPC

  mam takie pytanie, czy jeśli otrzymuję elektroniczne faktury za internet od firmy UPC to czy mogę je drukować i płacić na poczcie ??

 • faktura upc a ulga internetowa

  witam, otrzymuje elektroniczne faktury za internet, drukuje je i opłacam na poczcie. Czy taka faktura będzie uznana przez urząd skarbowy? Mogę skorzystać (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane