Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup wadliwej rzeczy w internecie

  Nasza firma w marcu br. zamówiła i zakupiła przez internet oprogramowanie służące do opracowywania biznesplanów. Sprzedawca prowadzi działalność gospodarczą. Zapoznaliśmy się na stronach

 • Udokumentowanie poniesienia wydatku

  ofertą kontrahenta). Podsumowując, poniesienie wydatku na zakup usługi przez Internet powinno być udokumentowane zgodnie z obowiązującymi przepisami (w szczególności fakturą VAT). (...)

 • Sprzedaż na aukcjach internetowych

  działalnością gospodarczą i sprzedający powinien zarejestrować się w ewidencji działalności gospodarczej. Również w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych sprzedaż płyt CD przez (...)

 • Opinia prawna na temat Sprzedaż plików przez Internet VAT

  Nie szukaj dłużej informacji na temat Sprzedaż plików przez Internet VAT, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Organizowanie zbiórek publicznych w internecie - opinia prawna

  odebrały zebrane ofiary i przechowywane przez okres dwóch lat od dnia zakończenia zbiórki. zbiórka, publiczna, internet

 • VAT od sprzedaży biletów

  ewidencjonowanie tych usług (sprzedaży towarów) przed 1 lipca 2007 r. podatnik VAT, zwolnienie podmiotowe, rok podatkowy, kasa fiskalna, sprzedaż wysyłkowa

 • Handlujesz w internecie? Sprawdź czy Fiskus może Ci się dobrać do portfela

  internetowej podlega opodatkowaniu: podatkiem od towarów i usług (VAT) albo podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Jeżeli sprzedający jest podatnikiem VAT (nawet zwolnionym z podatku (...)

 • Sprzedaż materiałów szkoleniowych

  ). Chciałbym je sprzedawać przez Internet. Czy mogę sprzedawać takie poradniki bez statusu doradcy podatkowego? Czy sprzedaż takich materiałów będzie zwolniona z VAT? Prowadzenie (...)

 • Rachunki za usługi drogą elektroniczną

  VAT (podatnicy VAT wystawiają faktury, a nie wystawiają rachunków), zgodnie z art. 106 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), podatnicy są obowiązani wystawić fakturę stwierdzającą (...)

 • Komisowa sprzedaż antyków

  stosowania kas fiskalnych – przy czym obowiązek stosowania kasy wystąpi, w przypadku przekroczenia kwoty obrotów w wysokości 20 000 zł. VAT marża, komis, antyki, sprzedaż, faktura (...)

 • Tańsze rozmowy, SMS-y i Internet w telefonie

  regulacyjnych sieci i usług łączności elektronicznej (zob. wniosek) telekomunikacja, telefony, połączenia, tańsze rozmowy, SMS-y, Internet, komórka

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane