Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opłata skarbowa od pełnomocnictwa

  odwołanie do SKO. Czy opłata skarbowa od pełnomocnictwa podlega zwrotowi? Żadne przepisy nie regulują problemu przedstawionego w stanie faktycznym. Co do zasady, zgodnie z art. 9 ustawy (...)

 • Wysokość i konieczność uiszczania opłat od zezwoleń i od zmiany zezwoleń na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej

  organu udzielającego zezwolenia lecz do urzędu miasta w którym ma siedzibę organ zezwalający, Nie uiszczona opłata / opłata skarbowa może zostać przymusowo ściągnięta w drodze (...)

 • Jak i kiedy trzeba uiścić opłatę skarbową?

  podpis z podaniem imienia i nazwiska.  Jeżeli opłata skarbowa uiszczona w powyższy sposób jest niższa od należnej, zapłaty kwoty stanowiącej różnicę między kwotą należnej opłaty (...)

 • Opinia prawna na temat SKO opłata skarbowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat SKO opłata skarbowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opłata skarbowa od weksla wystawionego w 2006 r.

  będzie wypełniony na kwotę 70.000 zł. Uiszczona na blankiecie weksla opłata 0,40 zł nie jest odpowiednia do kwoty, jaka będzie wpisana w wekslu in blanco przy jego wypełnieniu. Czy opłata (...)

 • Uzupełnienie opłaty skarbowej za weksel

  nieprzekraczającą 100 tys. zł. wówczas opłata skarbowa za taki weksel wynosi 100 zł. Jeśli weksel jest składany na formularzu urzędowym, a wartość (nominał) tego formularza jest niższa (...)

 • Opłata skarbowa za wydanie zezwolenia

  działalności, również 50-procentową opłatę za przedłużenie terminu ważności opłatę skarbową nalicza się od każdego rodzaju działalności. opłata skarbowa, zezwolenie, pozwolenie, (...)

 • Opłata skarbowa od pełnomocnictwa a koszty procesu

  , niezależnym od tego wynagrodzenia. postępowanie cywilne, koszty procesu, pełnomocnictwo, opłata skarbowa, zwrot kosztów

 • Nowy Biuletyn Skarbowy Ministerstwa Finansów

  /835/49/GKW/08/254) Opłata skarbowa od złożenia dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa w sprawie z zakresu administracji publicznej (PL/LM/835/52/GKW/08/DD/662) Opłata skarbowa (...)

 • Zwolnienie z opłaty skarbowej

  , zezwolenia, opłata, skarbowa, zwolnienie z opłaty

 • Opłata skarbowa od weksla

  jakiej części? Czy ewentualna opłata skarbowa ma być odprowadzona od maksymalnej sumy wekslowej umieszczonej na druku weksla czy od kwoty wpisanej na wekslu do zapłacenia i kiedy? Weksle podlegały (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • opłata skarbowa

  Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od pełnomocnictwa. Posiadałam pełnomocnictwo inwestora do jego reprezentowania w urzędzie w sprawie uzyskania (...)

 • opłata skarbowa od umowy kupno-sprzedaż i ewentualna kara

  Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od umowy kupna sprzedaży. Kupiłem w marcu motocykl do remontu za sumę 450 zł i z różnego (...)

 • opłata skarbowa za pełnomocnictwo

  Witam Czy opłata skarbowa za pełnomocnictwo dotyczy osób wymienionych na pełnomocnictwie czy dokumentu?? Składałam pełnomocnictwo dla biura rachunkowego (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane