Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zniesienie służebności gruntowej

  osoby korzystające z usług umiejscowionych na danej nieruchomości, stanowi o szczególnej uciążliwości. Pamiętać należy, że co do zasady może zabronić Pani wchodzenia na swoją nieruchomość (...)

 • Obrona przed skargą sąsiedzką

  udowodnione owe skargi, aby spółdzielnia miała podstawę do działań przeciwko mnie? Na jakie przepisy można się powołać w odpowiedzi na pismo spółdzielni, by obronić sie przed wyolbrzymionymi (...)

 • Spór sąsiedzki

  samochodowych na takim chodniku, oraz zbieranie i pozbycie się odpadów zgromadzonych w urządzeniach do tego przeznaczonych umieszczonych na tym chodniku i utrzymanie tych urządzeń w odpowiednim (...)

 • Opinia prawna na temat SKARGA NA UCIĄŻLIWEGO SĄSIADA

  Nie szukaj dłużej informacji na temat SKARGA NA UCIĄŻLIWEGO SĄSIADA, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opóźnienie egzekucji

  zawierają artykuły Skarga na czynności komornika Co zrobić, gdy postępowanie sądowe się wlecze – skarga na bezczynność sąduJeżeli wierzyciel poprzednio wnioskował o (...)

 • Roszczenia przeciwko sąsiadowi emitującemu hałas

  właścicielowi sklepu jako zarzut procesowy. Z tego samego powodu na trudności może napotkać próba wszczynania odpowiedniego postępowania administracyjnego. Organy administracyjne prawdopodobnie (...)

 • Brak rozpatrzenia skargi

  Złożyłem skargę do inspektora budowlanego na dziką budowę budynku gospodarczego przez sąsiada, który postawił na dzierżawionym gruncie będący własnością gminy. W opowiedzi dostałem (...)

 • Podważenie pozwolenia budowlanego

  gruncie aniżeli grunt zagrożony, czyli przykładowo, na gruncie bezpośrednio sąsiadującym. Pozwolenie na budowę wydaje się na podstawie dostarczonych dokumentów.  Dołączony (...)

 • Zmiana sposobu użytkowania budynku

  . strona, podmioty na prawach strony, skarga, skargi i wnioski, postepowanie administracyjne

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Uciążliwa sąsiadka

  A więc tak, nade mną mieszka bardzo rozrywkowa sąsiadka która często sprowadza sobie towarzystwo do imprez. Trzy razy a nawet cztery razy w tygodniu (...)

 • Garaż Blaszany

  Od kiedy na garaż blaszany ustawiony na własnym ogródku trzeba mieć pozwolenie? Gdzie znajdę potrzebne informacje. (Felek2002) Wg mnie to nietrzeba (...)

 • Uciążliwi lokatorzy

  Mieszkamy w wieżowcu na IX p. powyżej, na Xp mieszka rodzina, która zachowuje się skandalicznie są bardzo uciążliwymi lokatorami wydaje się im, (...)

 • Ogrodzenie w granicy działki z położoną instalacją elektryczną.

  Mam problem z sąsiadem. Mianowicie: sąsiad wybudował ogrodzenie murowane o wysokości 3,5m. Dokonał zgłoszenia tegoż ogrodzenia w Starostwie Powiatowym (...)

 • Uciążliwy lokator

  Mam nieziemsko trudny problem! Dziki współlokator! Wyjechałam za granice i koleżance dałam klucze, żeby podlewała kwiatki, a ona tam go sprowadziła, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane