Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Honorowanie prawa jazdy z Hongkongu

  Mam gościa z Hong - Kongu który ma prawo jazdy wydane w tym kraju, a chciałby jeździć samochodem w naszym kraju i innych krajach unii europejskiej. Czy osoba posiadająca prawo jazdy (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  dofinansowanie, PFRON, program sprawny dojazd, pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B, oprzyrządowania samochodu osobowego, zakup samochodu, prawo jazdy kategorii B, niepełnosprawni, dzieci, (...)

 • Irlandzkie prawo jazdy w Polsce

  ? Na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej odpowiednim pojazdem silnikowym może kierować osoba posiadająca ważne zagraniczne prawo jazdy wydane przez państwo członkowskie Unii Europejskiej - (...)

 • Opinia prawna na temat Prawo jazdy - czechy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat Prawo jazdy - czechy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo jazdy wydane za granicą

  zagranicznego dokumentu organowi wydającemu prawo jazdy. Jeżeli prawo jazdy wydane za granicą nie jest określone w konwencjach o ruchu drogowym, dodatkowym warunkiem otrzymania polskiego (...)

 • Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami

  wymieniający prawo jazdy wydane przez państwo członkowskie Unii Europejskiej może wystąpić do właściwego organu państwa, który wydał prawo jazdy, o potwierdzenie danych zamieszczonych (...)

 • Ile kierowcy zapłacą za sprawdzenie kwalifikacji?

  jazdy kategorii A1 lub A  80  100  2  Prawo jazdy kategorii B1, B, lub T  80  140  3  Prawo jazdy kategorii B+E, C1, C1+E, C, (...)

 • Zagraniczne prawo jazdy a jazda w Polsce

  zatem amerykańskie prawo jazdy jest w Polsce nieważne. Można jednak na podstawie amerykańskiego prawa jazdy otrzymać polskie po zdaniu egzaminu teoretycznego. Aby zapisać się na egzamin (...)

 • Nowelizacja kontrowersyjnych przepisów dotyczących dłużników alimentacyjnych

  otrzymał następujące brzmienie, statuujące sytuację uchylenia decyzji o zatrzymaniu prawa jazdy:6. Uchylenie decyzji o zatrzymaniu prawa jazdy następuje na wniosek organu właściwego dłużnika (...)

 • Wymiana prawa jazdy przez cudzoziemca

  sie o wymienienie swojego prawa jazdy wydanego w Tajlandii na polskie prawo jazdy? Czy w/w cudzoziemiec może otrzymać polski dowód osobisty? Odnośnie wymiany prawa jazdy z tajskiego (...)

 • Powstają nowe kategorie praw jazdy

  motocykli - czytamy w uzasadnieniu projektu. Ponadto wprowadzony zostanie jeden unijny wzór prawa jazdy. Do 2033 r. każdy kierowca będzie musiał wymienić krajowe prawo jazdy na (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Odzyskanie prawa jazdy

  Witam chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania prawa jazdy wnosząc apelacje szybciej niż zakłada wyrok, zakładając że straciłem (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • prawo jazdy

  zatrzymane na 1 rok za nietrzeźwość.Czy muszę zdawać ponownie egzaminy? (paweł) powinni tobie zatzrymać dożywotnio...... kler Witam Jakie są (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane