Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks postępowania cywilnego

  pozostaje w związku z działalnością tego zakładu lub oddziału.Art. 34. Powództwo o zawarcie umowy, ustalenie jej treści, o zmianę umowy oraz o ustalenie istnienia umowy, (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  zawieszonego postępowania przez sąd wyższej instancji powoduje uprawomocnienie się zaskarżonego orzeczenia, z wyjątkiem spraw o unieważnienie małżeństwa lub o rozwód oraz o (...)

 • Czy możliwy jest rozwód za porozumieniem? - opinia prawna

  także żądać będzie rozwodu. orzeczenie rozwodu, rozwód, postępowanie dowodowe, proces rozwodowy, prawo rodzinne, rozkład pożycia, rozwód za porozumienie, zgodny wniosek, bez orzekania (...)

 • Opinia prawna na temat POZEW O ROZWÓD ZA POROZUMIENIEM STRON

  Nie szukaj dłużej informacji na temat POZEW O ROZWÓD ZA POROZUMIENIEM STRON, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odzyskanie należności za czynsz w trybie nakazowym

  za porozumieniem stron i nie odzyskał całości należności, można rozważyć pozew w postępowaniu nakazowym. Zgodnie z ustawą Kodeks postępowania cywilnego z dnia z dnia 17 listopada (...)

 • Rozwiazanie umowy o pracę a wypłata premii

  dyscyplinarnie - za spowodowanie strat firmy - ze skutkiem natychmiastowym, bądź też za porozumieniem stron z dniem 31-03-2006 ale z wypłatą jedynie 3-miesięcznego odszkodowania. (...)

 • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

  , chyba że drugi małżonek wyrazi zgodę na rozwód albo że odmowa jego zgody na rozwód jest w danych okolicznościach sprzeczna z zasadami współżycia społecznego.Art. 57. § 1. Orzekając (...)

 • Pora na arbitraż z prawdziwego zdarzenia

  ;dokumenty, jakie uznają za stosowne. W braku odmiennego uzgodnienia stron pozew lub odpowiedź na pozew mogą być uzupełnione lub zmienione w toku postępowania przed sądem polubownym, (...)

 • Co wpłynie na podział majątku rozwodzących się małżonków – opinia prawna

  notariusza zniesienie wspólności ustawowej i dokonać podziału majątku (oczywiście gdybym dogadała się z mężem)? Czy mogę dodać do złożonego pozwu o rozwód wniosek o podział (...)

 • Zgodny wniosek o orzeczenie rozwodu

  Biorę rozwód z mężem za porozumieniem stron. Czy zatem mam w pozwie wymienić powoda i pozwanego? Tak. Jeśli chce się Pani rozwieść proszę złożyć do sądu pozew, (...)

 • Rozwód a apelacja od wyroku alimentacyjnego

  wytoczeniem powództwa o rozwód lub o separację, ulega z urzędu zawieszeniu z chwilą wytoczenia powództwa o rozwód lub o separację co do świadczeń za okres (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód i podział majątku

  Witam i poproszę o pomoc. Jak już wszyscy wiedzą chcę się rozwieść. Jesteśmy z żoną prawie 2 lata po ślubie. Przed ślubem dostałem od rodziców (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane