Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najniższa krajowa 2014 - ile wynosi?

  pracę w godzinach nadliczbowych dodatek za pracę w warunkach szkodliwych dodatek za pracę w porze nocnej* * - kwestia sporna   Wyższa płaca minimalna to również (...)

 • Wyższa płaca minimalna. Rząd idzie do Komisji Trójstronnej

  publicznych, w tym Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz potrzebę podejmowania działań zmierzających do wyhamowania tempa wzrostu wydatków sztywnych budżetu państwa. Źródło:mpips.gov.pl płaca (...)

 • Najniższa krajowa 2013 - ile wynosi?

  nadliczbowych. Najniższa krajowa netto na 2013 rok nie napawa optymizmem. Warto jednak dodać, że minimalna płaca jest jeszcze mniejsza w Czechach, na Słowenii czy (...)

 • Opinia prawna na temat Płaca minimalna na 2013 rok wyższa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat Płaca minimalna na 2013 rok wyższa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pozapłacowe koszty pracy największym ciężarem dla małych firm

  zachowanie pełnego prawa do odliczenia (np. zakup bankowozu, rozszerzenie działalności o wynajem). Niestety, obowiązujące obecnie ograniczenia zostały przedłużone na 2013 r., a w planach na (...)

 • Płaca minimalna na nowych zasadach

  wyliczaniu minimalnego wynagrodzenia na rok 2013. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl najniższa krajowa, płaca minimalna, Sejm, wypłata, wzrost wynagrodzenia, minimalne wynagrodzenie

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  przeliczeniu na następny rok podatkowy zgodnie z procentowym wskaźnikiem kursu euro na pierwszy dzień roboczy października danego roku w stosunku do kursu euro w roku poprzedzającym dany (...)

 • Kodeks spółek handlowych (388-458)

  emisyjna. Art. 437. § 1. Zapis na akcje sporządza się w formie pisemnej na formularzu przygotowanym przez spółkę co najmniej w dwóch egzemplarzach na każdego subskrybenta; (...)

 • Jak obliczyć ulgę na dziecko? - PIT 2013

  przysługuje na cały rok podatkowy. Trzeba zebrać odpowiednie dokumenty Rozliczając w PIT za rok 2013 ulgę na dziecko, wraz z PIT-36 lub PIT-37 musi wypełnić załącznik (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  kasynach gry, a gier na automatach - w kasynach gry lub w salonach gier na automatach. 1a. Urządzanie gier na automatach o niskich wygranych jest dozwolone wyłącznie w punktach (...)

 • Wyższa płaca minimalna od 2015 roku?

  może nas więc czekać podwyżka minimalnego wynagrodznia o 70 zł. e-prawnik.pl płaca minimalna, wynagrodzenie minimalne, najniższa krajowa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wyższa pensja minimalna! Plan SLD!

  SLD stwierdziło że płaca minimalna powinna wynosic połowe sredniej krajowej która obecnie wynosi 4 tys zł, czyli wynosiła by 2 tys złotych brutto!! (...)

 • Płaca minimalna 2012

  Od 1 stycznia minimalna płaca musi wzrosnąć co najmniej o 5,4 proc., czyli do kwoty co najmniej 1461 zł. Witam, czy rząd ustalił już płacę minimalna (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • płaca minimalna na 2013 rok

  jak narazie wyszkosto wskazuje ze płaca minimalna na rok 2013 będzie wynosic 1600zł brutoo. Ta podwyższka wynika z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu (...)

 • Jak wygląda rzeczywista płaca minimalna ??

  Witam, wszędzie podaje się te minimalną płacę jako 1386 zł. Ale tak naprawdę to po odliczeniu wszystkich składek i zaliczek na podatek wychodzi (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane