Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak będą nakładane mandaty za wykroczenia skarbowe?

  w tym terminie. Wzór formularza mandatu karnego kredytowanego określa przy tym załącznik nr 2 do rozporządzenia.  Natomiast mandat karny kredytowany funkcjonariusz finansowego (...)

 • Odwołanie od prawomocnego mandatu

  . Jeśli tak nie było to można kwestionować mandat tylko i wyłącznie w drodze wznowienia postępowania a nie zaskarżenia do sądu (o czym niżej). Mandat powinien zawierać pouczenie o obowiązku (...)

 • Odwołanie się od mandatu

  pobrano grzywnę, zwrot uiszczonej kwoty. mandat, postępowanie, odwołanie, prawomocny mandat, mandat karny

 • Opinia prawna na temat MANDAT KARNY ODWOŁANIE WZÓR

  Nie szukaj dłużej informacji na temat MANDAT KARNY ODWOŁANIE WZÓR, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odwołanie od mandatu karnego

  więc podpisał Pan mandat, to bardzo trudno będzie wykazać, że nie został Pan pouczony o prawie odmowy przyjęcia mandatu. wykroczenie, mandat karny, postępowanie mandatowe, mandaty, (...)

 • Uchylenie prawomocnego mandatu

  dokonany radarem. Jeśli ten przyrząd jest sprawny to są małe szanse na kwestionowanie mandatu za to wykroczenie. wykroczenie, mandat, odwołanie, przyjęcie mandatu, sąd grodzki

 • Odwołanie od nałożonego mandatu karnego

  Czy osoba ukarana mandatem karnym ma prawo do złożenia od takiego orzeczenia odwołania? Mandat karny staje się prawomocny z chwilą jego odbioru przez osobę nim ukaraną. Oznacza to brak możliwości

 • Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego

  przepisach ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) lub ustawy z dnia 10 września 1999 r. - Kodeks karny skarbowy (Dz. U. Nr 83, poz. (...)

 • Egzekucja niezapłaconego mandatu karnego

  wspomnianego mandatu, gdyż faktycznie ma tu zastosowanie § 3 artykułu 45 kodeksu wykroczeń ("Orzeczona kara lub środek karny nie podlega wykonaniu, jeżeli od daty uprawomocnienia się rozstrzygnięcia (...)

 • Niezgodność prawa krajowego ze wspólnotowym

  krajowego i orzec na podstawie norm WE. pytanie prejudycjalne, akt oskarżenia, grzywna, mandat karny, sąd grodzki

 • Zażalenie w przedmiocie kosztów

  została skierowana do Sądu Grodzkiego. Winę za to ponosi policja - gdyby zmieściła się z wezwaniem mnie w ustawowym terminie wówczas mogłabym zapłacić zwykły mandat karny nie obciążony (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane