Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązek zgłoszenia zmian do KRS

  do osób trzecich. W przypadku roszczeń osób trzecich w stosunku Pańskiej osoby, będzie Pan zmuszony udowodnić brak swojej odpowiedzialności. KRS, zmiany, członek zarządu, rezygnacja, odpowiedzialność

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  przedsiębiorstwa zagranicznego: a) nazwisko i imiona osoby fizycznej lub określenie osoby prawnej, która uzyskała zezwolenie na prowadzenie tego przedsiębiorstwa na terytorium Rzeczypospolitej (...)

 • Zarejestrowanie zmian w KRS

  , ponoszą solidarnie ze spółką osoby odpowiadające za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem. spółka, krs, zgłoszenie do krs, zmiana nazwy, rejestracja nazwy, zgłoszenie zmian (...)

 • Opinia prawna na temat KRS szukanie osoby

  Nie szukaj dłużej informacji na temat KRS szukanie osoby, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  teleadresowe, numery NIP, VAT i KRS, zgoda osoby, której dane te dotyczą, nie będzie potrzebna. Informowanie osoby, której dane dotyczą Zgodnie z art. 24 ustawy, w przypadku (...)

 • Odpowiedzialność osoby współpracującej za zobowiązania spółki jawnej - opinia prawna

  z tytułu współpracy w firmie, Pani odpowiedzialność nie zachodzi. Możliwość wyłączenia odpowiedzialności osoby współpracującejZ uwagi na fakt, iż odpowiedzialność osoby (...)

 • Zmiana władz stowarzyszenia - formularz KRS

  Który załącznik do formularza KRS-Z20 powinienem wypełnić KRS-WK czy KRS-ZK? Kiedyś były już robione zmiany w zarządzie stowarzyszenia i faktycznie wypełniany był KRS-ZK. Teraz została (...)

 • Wnioskodawca o wpis do KRS

  spółki z o.o. do rejestru), wniosek musi być podpisany przez te konkretne osoby, zatem - przez nie składany.   Wniosek, krs, podpis, wnioskodacwa, inny, pełnomocnik, zarząd

 • reprezentacja spółki a brak zamiany w KRS

  rejestru (i będąca w dobrej wierze) zawarła umowę ze starym zarządem to spółka może być taką umową związana, pomimo że nie jest to już zarząd spółki. Przy czym osoby wchodzące (...)

 • Rejestracja spółki z o.o. w KRS

  zasadach prowadzenia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej działalności gospodarczej w zakresie drobnej wytwórczości przez zagraniczne osoby prawne i fizyczne. Do tych przedsiębiorstw zagranicznych

 • KRS - odpowiedzialność za wpisy

  zasłaniać się wobec osoby trzeciej działającej w dobrej wierze zarzutem, że dane te nie są prawdziwe, jeżeli zaniedbał wystąpić niezwłocznie z wnioskiem o sprostowanie, uzupełnienie lub wykreślenie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane