Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Likwidacja spółki - obowiązki likwidatorów

  likwidacyjne oraz sprawozdanie finansowe na dzień zakończenia likwidacji. Księgi i dokumenty spółki Po zakończeniu likwidacji spółki jej księgi i dokumenty powinny zostać przekazane (...)

 • Stowarzyszenia

  zakładając stowarzyszenie? Możliwość założenia stowarzyszenia jest realizacją konstytucyjnego prawa do zrzeszania się. Zgodnie z art. 2 ustawy Prawo o stowarzyszneiach, stowarzyszenie (...)

 • Pełnomocnictwo do zgłoszenia zawiązania spółki

  Podpisany został akt założycielski spółki z o. o. Czy księgowa spółki może podpisać i złożyć dokumenty rejestracyjne/zgłoszeniowe nowo powstałej spółki do KRS, urzędu statystycznego (...)

 • Opinia prawna na temat KRS dokumenty potrzebne do rejestracji stowarzyszenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat KRS dokumenty potrzebne do rejestracji stowarzyszenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy jest możliwe skuteczne zawieszenie działalności gospodarczej spółki handlowej?

  rejestrowemu i również został dodany ustawą z dnia 10 lipca 2008 r. Jednak jego wejście w życie, w przeciwieństwie do przepisów u.KRS, zostało odłożone w czasie do 31 marca (...)

 • Warunki formalne rejestracji związku zawodowego

  zawodowy podlega obowiązkowi rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Komitet założycielski związku ma 30 dni od dnia podjęcia uchwały o utworzeniu związku na złożenie do KRS wniosku (...)

 • Dokumenty składane przy rejestracji spółki

  umowie spółki. Zgodnie z art. 163 pkt 1 i 2 k.s.h., do powstania spółki z ograniczoną odpowiedzialnoscią niezbędne jest bowiem zarówno zawarcie umowy spółki, w której określa się wysokość (...)

 • Zasady zakładania i prowadzenia fundacji

  fundacji prowadzonego przez Krajowy Rejestr Sądowy. Wniosek o dokonanie wpisu fundacji powinien złożyć fundator lub zarząd fundacji. Wniosek o wpis do rejestru powinien zawierać dokładne dane potrzebne (...)

 • Podpisy na dokumentach rejestracyjnych spółki

  jest jednoosobowa - każdy z członków zarządu może samodzielnie reprezentować spółkę. Czy prezes może sam zgłosić spółkę do KRS podpisując dokumenty zgłoszeniowe do KRS? (...)

 • Przekształcenie spółki a podatek dochodowy

  u notariusza umowę spółki z o.o. Złożono dokumenty do sądu i w dniu 24.01.2007 r. sąd dokonał wpisu do KRS spółki z o.o., jednocześnie wykreślając z KRS spółkę (...)

 • Czas rejestracji spółki z o.o.

  . numeru REGON? Nadanie podmiotowi numeru REGON reguluje Ustawa o statystyce publicznej. Art. 43 ust. 1 Ustawy stanowi, że urzędy statystyczne wydają wpisanym do rejestru podmiotów osobom prawnym

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane