Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny

  ustawowego zagrożenia, kara wymierzona za przestępstwo zagrożone karą dożywotniego pozbawienia wolności nie może przekroczyć 25 lat pozbawienia wolności, a za przestępstwo zagrożone (...)

 • Kodeks wykroczeń

  , jeżeli za wykroczenie i za przestępstwo orzeczono je na rzecz różnych podmiotów; 2) obowiązku naprawienia szkody, jeżeli za wykroczenie i za przestępstwo orzeczono je w związku (...)

 • Mandat za męczenie karpia i kradzież choinki

  . Zgodnie z kodeksem karnym (art. 278) za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności (...)

 • Opinia prawna na temat KARA ZA KRADZIEż

  Nie szukaj dłużej informacji na temat KARA ZA KRADZIEż, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie karalności przestępstwa kradzieży

  dokonanie przestępstwa zależy od nastąpienia określonego w ustawie skutku, bieg przedawnienia rozpoczyna się od czasu, gdy skutek nastąpił. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności (...)

 • Kradzież rzeczy o małej wartości

  ukaranie za popełnienie wykroczenia. Dlatego też Straż Miejska miała pełne prawo do skierowania takiego wniosku. wniosek, kara, ukaranie, wykroczenie, kradzież

 • Kradzież paliwa - wyrok nakazowy

  Państwa była kradzież paliwa. Przepis art. 119 kw przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny za popełnione wykroczenie. Kara jaka została orzeczona w wyroku nakazowym (...)

 • Kodeks Karny - Część Ogólna, Rozdziały I-XV

  , a także za doznaną krzywdę. Art. 47. § 1. W razie skazania sprawcy za umyślne przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu albo za inne przestępstwo umyślne, którego skutkiem (...)

 • Kodeks karny skarbowy

  § 4 niniejszego kodeksu stosuje się odpowiednio.Art. 22. § 1. Karami za przestępstwa skarbowe są:1) kara grzywny w stawkach dziennych; 2) kara ograniczenia wolności; 3) kara (...)

 • Przestępstwo kradzież

  . W związku z tym Pani była teściowa odpowiada na takich samych zasadach jak Pani były mąż. Grozi jej zatem kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. kradzież, przywłaszczenie

 • Kara za plagiat

  intelektualna, przywłaszczenie autorstwa, cytowanie, kara, konsekwencje

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jaka kara za kradzież ?

  Witam, byłem karany za kradzieże lecz dostałem tylko grzywnę. Teraz mam kolejną sprawę o kradzież, co sąd może orzec tym razem?? Prawdopodobnie (...)

 • kara za kradzież prądu

  Witam. Chce zglosić na policje nielegalne podłączenie się do sieci elektrycznej i nielegalne pobieranie prądu. Byłem świadkiem montowania jakiegoś (...)

 • kara za kradzież tablic rejestracyjnych

  Witam wszystkich! Mam pytanko. Jaka kara w kodeksie karnym jest przewidziana za kradzież lub próbę kradzieży tablic rejestracyjnych, np. zagranicznego (...)

 • kradzież tablicy rejestracyjnej

  Witam jaka jest kara za kradzież obydwu tablic z nie swojego samochodu? Czy sprawę można potraktować łagodniej jeżeli samochód to wrak który stoi (...)

 • Przedawnienie wyroku

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane