Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Udział dziecka w sprawie rozwodowej

  . Powyższe kwestie nie są określane wyraźnie przez żadne przepisy, a przedstawione rozstrzygnięcie wynika zarówno z ogólnym przepisów kodeksu postępowania cywilnego o postępowaniu dowodowym, jak (...)

 • NIK sprawdzi stan polskich dróg

  : jakości konstrukcji, organizacji ruchu oraz bezpieczeństwa. – Każdy kierowca widzi, w jakim stanie są te drogi. Jak źle bywają oznakowane i jak szybko po remontach ulegają dewastacji (...)

 • Podział hipoteki

  , a wszystkie lokale zostaną wyodrębnione? Jak zatem wygląda odzyskanie należności, czy będę musiała odzyskiwać od każdego z właścicieli lokalu oddzielnie? Gdzie można sprawdzić (...)

 • Opinia prawna na temat Jak sprawdzić czy jestem ubezpieczona

  Nie szukaj dłużej informacji na temat Jak sprawdzić czy jestem ubezpieczona, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Problem z parkowaniem

  mieszkalnych  powinna wynosić co najmniej 7 m (konkretna odległość zależy od liczby stanowisk postojowych). Kierując się powyższymi zasadami można sprawdzić, czy miejsce postojowe zostało (...)

 • Przekształcenie spółdzielczego prawa do lokalu

  lokalu mieszkalnego we własnościowe jest brak zadłużenia w spółdzielni? Jestem w sumie pewny, że tak, i że jak ktoś ma lokatorskie i ma długi to na pewno nie uda mu sie przekształcić we (...)

 • PIT-38 a ograniczony obowiązek podatkowy

  certyfikatu rezydencji (czyli dokumentu wystawionego przez administrację podatkową obcego państwa, poświadczającą miejsce zamieszkania). W pierwszej kolejności należy zatem sprawdzić, czy (...)

 • Sprzeniewierzenie rzeczy

  tym celu dochodzenie. Nie może natomiast z tego powodu zwrócić pozwu do uzupełnienia czy go odrzucić. pozew, wartość, przedmiot, odrzucenie, sąd, sprawdzenie, dochodzenie

 • Rozliczenia między współwłaścicielami

  nastąpić na wezwanie wierzyciela (czyli Pana), bez nieuzasadnionej zwłoki.   Wydaje się jednak niezbędne zasugerowanie pewnej kwestii. Otóż w opisanej sprawie należy bardzo dokładnie sprawdzić

 • Informacje o kredytobiorcach

  już ten wpis, ale boję się, że umieszczono mnie w innych bazach danych o niesolidnych dłużnikach. Jak to sprawdzić? Ile jest w tej chwili takich baz? Jak ich szukać? Biuro Informacji (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane