Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak sprawdzić wiarygodność kontrahenta?

  kontrahenta, gdzie szukać informacji o jego kondycji finansowej, majątku, długach – tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Gdzie można szukać informacji na temat wiarygodności (...)

 • Jak bezpiecznie kupić lub sprzedać nieruchomość?

  : strony stawiają się u notariusza, gdzie czeka już na nie wcześniej przygotowana i sporządzona umowa. W jego obecności umowę podpisuje sprzedający (tylko!). Następnie wszyscy jadą do banku, gdzie (...)

 • Przedłużenie koncesji na wydobycie kopalin

  decyzji wygaszającej koncesje. Na obszarze gdzie obowiązywała koncesja jest jeszcze złoże. Czy taką koncesję można przedłużyć? Czy procedura koncesyjna musi zostać przeprowadzona od początku? (...)

 • Opinia prawna na temat GDZIE SPRAWDZIĆ KONCESJE

  Nie szukaj dłużej informacji na temat GDZIE SPRAWDZIĆ KONCESJE, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gdzie sprawdzić prezesa spółki

  Mam podejrzenia i niesprawdzone informacje, że prezes zarządu jednej ze spółek z o.o. (która zdefraudowała mnóstwo pieniędzy swych klientów - to firma kurierska i realizująca usługi sprzedaży \"za pobraniem\") (...)

 • Zasady obrotu skamielinami i innymi minerałami - opinia prawna

  przepisy polskie. Przykładowo, w Argentynie rzeczy znalezione, do których zalicza się meteoryty, należą do właściciela gruntu, z wyjątkiem prowincji Chaco, gdzie wszystkie meteoryty należą do władz (...)

 • RFN musi ograniczyć formalności przy przyjmowaniu delegowanych pracowników

  dokonujące delegowania ETS uznał, że taki wymóg stanowi ograniczenie swobodnego świadczenia usług. Niemniej jednak sprawdzić należy, czy wymóg uprzedniego okresu zatrudnienia przynajmniej przez (...)

 • Nabycie nieruchomości - ogólne zasady

  Zamierzam nabyć własność nieruchomości, co muszę sprawdzić, aby uniknąć komplikacji w przyszłości? Gdzie sprawdzić stan prawny nieruchomości? Pierwszym i najważniejszym krokiem (...)

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  wyrobów z miedzi lub aluminium, innych niż syfony umywalkowe i pisuarowe 59 ex 25.99.29.0 Pozostałe wyroby z metali nieszlachetnych, gdzie indziej niesklasyfikowane - wyłącznie: - (...)

 • W jaki sposób spółka z o.o. może dokonać zakupu nieruchomości - opinia prawna

  nieruchomości przed notariuszem, której sam notariusz nie podpisuje i nie przybija swojej pieczęci. Podpisana przez strony umowa zostaje u notariusza. Następnie sprzedający i kupujący udają się do banku (...)

 • Co to jest pomoc de minimis i jak na tym skorzystać?

  05.04 Jelita, pęcherze i żołądki zwierząt (z wyjątkiem rybich), całe lub w kawałkach, świeże, chłodzone, mrożone, solone, w solance, suszone lub wędzone: 05.15 Produkty pochodzenia zwierzęcego, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • pszczoły sąsiada

  mam domek letniskowy na nieruchomości ktora graniczy z zabudowaniami osoby zajmującej się pszczołami, podczas ostatniej wizyty na dzialce okazało (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • gdzie sprawdzić stan cywilny?

  Czy można sprawdzić w jakimś urzędzie, czy ktoś jest z kimś w związku małżeńskim? tzn. chodzi mi o to, że spotykam się z kobietą ale nie jestem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane