Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Apelacja od wyroku

  sporządzona apelacja od wyroku (co w nagłówku, co w treści) i do kogo powinna być skierowana? 2. o co można ubiegać się w apelacji? Czy tylko o przywrócenie wysokości (...)

 • Ile trzeba zapłacić w sądzie?

  łączonych nieruchomości 60 zł od wniosku o odłączenie nieruchomości lub jej części 60 zł od wniosku o sprostowanie działu I-O księgi wieczystej   60 (...)

 • Oddalenie apelacji a ponowny pozew o alimenty

  Parę dni temu została odrzucona zarówno moja (o podwyższenie) jak i męża (o obniżenie) apelacja w sprawie wysokości alimentów. Dotyczyła ona zapadłego wyroku (...)

 • Opinia prawna na temat APELACJA OD WYROKU O OBNIŻENIE ALIMENTÓW wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat APELACJA OD WYROKU O OBNIŻENIE ALIMENTÓW wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Samowolne obniżanie świadczeń alimentacyjnych

  zanim stanie się prawomocny. Rygor natychmiastowej wykonalności wygasa z chwilą wydania wyroku sądu II instancji uchylającego wyrok poprzedni. alimenty, sprawy o alimenty, obniżenie (...)

 • Wniesienie apelacji

  ' ); alimentów. Prosimy również o zapoznanie się z treścią artykułu: Jak złożyć apelację od wyroku sądu cywilnego? apelacja, termin na wniesienie apelacji, uzasadnienie, (...)

 • IV - Kodeks postępowania karnego. Postępowanie przed sądem pierwszej instancji. Postępowanie odwoławcze

  o sporządzenie na piśmie i doręczenie uzasadnienia wyroku. Sporządzenie uzasadnienia z urzędu nie zwalnia strony, wymienionego podmiotu oraz pokrzywdzonego od złożenia wniosku o (...)

 • Alimenty dla pełnoletniego dziecka

  ojciec korzystając z dostępnych sposobów, jak i sąd, do którego wniesie on pozew o obniżenie alimentów. Apelacja od wyroku powinna przedstawiać zarzuty do wyroku (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  pozostaje w związku z działalnością tego zakładu lub oddziału.Art. 34. Powództwo o zawarcie umowy, ustalenie jej treści, o zmianę umowy oraz o ustalenie istnienia umowy, (...)

 • V - Kodeks postępowania cywilnego - Środki zaskarżenia

  181, poz. 1287.DZIAŁ V.ŚRODKI ODWOŁAWCZE Rozdział 1Apelacja Art. 367. § 1. Od wyroku sądu pierwszej instancji przysługuje apelacja do sądu drugiej instancji.§ (...)

 • Apelacja od wyroku zasądzającego alimenty

  stosunkowy? Zasadą jest, że nie mają obowiązku uiszczenia kosztów sądowych między innymi strona dochodząca roszczeń alimentacyjnych oraz strona pozwana w sprawie o obniżenie alimentów. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane