Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opinia do projektu ustawy o sdg

  dowodowej wyników kontroli dokonanej z naruszeniem przepisów ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.Uwagi szczegółoweŹródło: PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl kontrola

 • Rzecznik Praw Dziecka za podniesieniem kryterium dochodowego

  Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak wystąpił w dniu 4 listopada 2008 r. do Ministra Pracy i Polityki Społecznej z prośbą o podniesienie kryterium dochodowego, od którego zależy dostęp do

 • Przyjęcie Euro w Polsce

  Na stronie Zespołu Doradców Strategicznych Prezesa Rady Ministrów w dziale Materiały seminaryjne i artykuły dostępne są opracowania:Przyjęcie Euro w Polsce i co sie z tym wiąże? Dr

 • Opinia prawna na temat 4665Z

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 4665Z, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prezes URE nakazuje kontynuowanie dostaw ciepła dla stolicy

  , który nadaje Prezesowi URE uprawnienia do rozstrzygania tego typu sporów tak, by chronić odbiorców ciepła przed szkodami, które mogłyby nastąpić w związku z nieuzasadnionymi

 • Amerykanie wybierają dziś nie tylko prezydenta, ale też swoich przedstawicieli w Kongresie

  nieobsadzone, po śmierci jednego z kongresmenów.Źródło: IAR, wtorek, 4 listopada 2008 Amerykanie, wybory, Stany Zjednoczone Ameryki, prezydent, Kongres, USA

 • Zagraniczne misje Wojska Polskiego

  międzynarodowej, a jednocześnie szansa na zdobycie doświadczenia przez polskich żołnierzy. W związku z zakończeniem w październiku 2008 r. misji w Iraku największym wyzwaniem dla Wojska Polskiego (...)

 • Oszukiwał na aukcjach internetowych

  zawiadomienie o przestępstwie. Przyznała się, że założyła konto bankowe i internetowe na jednej ze stron z aukcjami internetowymi. Następnie udostępniła je mężczyźnie, który zapłacił (...)

 • Planowane zmiany uposażenia policjantów w 2009 r.

  brutto 234 zł. Jak podzielić te pieniądze by uporządkować system płac w Policji? Propozycję odpowiedzi na to pytanie przygotował powołany w marcu tego roku zespół doświadczonych policjantów (...)

 • Premier czekał na związkowców w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

  również uwagę na fakt, że zostało już tylko kilka tygodni, by taką ustawę przeprowadzić, ponieważ w innym wypadku od 1 stycznia 2009 roku nikt z tych emerytur nie będzie mógł skorzystać

 • Premier pogratulował sukcesu realizacji ZPORR

  najaktywniejszą gminę realizującą projekty współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej w ramach ZPORR.Zintegrowany Program Operacyjny (ZPORR) jest największym programem operacyjnym realizowanym (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane