Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozwy zbiorowe coraz bliżej

  nasilenia aktywności procesowej (na podstawie doświadczeń z innych państw).Konferencja odbędzie się 15 grudnia w siedzibie PKPP Lewiatan (Warszawa, ul. Klonowa 6).Rozpoczęcie - godz. 11.00  Zakończenie

 • Seminarium nt. kształcenia zawodowego w Niemczech

  Niemczech jest inna struktura edukacji ponad gimnazjalnej, zdecentralizowany model edukacji z większością programów kształcenia opracowywanych na poziomie landów.Warto jednak promować (...)

 • Zmiany w VAT, krok w dobrym kierunku

  projekt z 2006 r. oraz późniejsze prace nad rządowymi nowelami w latach 2006-2008 są efektem zaangażowania kilkudziesięciu osób skupionych wokół Konfederacji oraz Rady Podatkowej (...)

 • Opinia prawna na temat 4665Z

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 4665Z, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Polska potrzebuje zmian w systemie kształcenia zawodowego

  pracy3. Zmiana modelu kształcenia4. Współpraca z biznesem przy określaniu modelu i programów kształcenia5. Bezpośrednie zaangażowanie biznesu w kształcenie6. Zmiana modelu finansowaniaW

 • Rządowy "Plan stabilności i rozwoju" dla energetyki

  regulatorów europejskich i doświadczenia krajowe z rynku telekomunikacyjnego, wskazują na potrzebę rozszerzenia pakietu narzędzi regulacyjnych, które powinny aktywizować prorynkowe zachowania

 • PAH zaprasza do współpracy

  przez kataklizmy i wojny. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami wypracowujemy stabilność i niezależność Fundacji w niesieniu pomocy humanitarnej i rozwojowej w Polsce i na całym świecie. (...)

 • Bezpłatne porady prawne w Klubie Adwokatów w Krakowie

  świadcząc pomoc prawną przed sądami z urzędu, a także w okresie realizowania od dłuższego już czasu bezpłatnych porad w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw czy w sytuacjach pomocy pro bono kierowanej (...)

 • Karta Małych Przedsiębiorstw dla Europy

  przypadku dużych przedsiębiorstw. Sytuację tę pogarszają jeszcze trudności strukturalne, takie jak braki związane z zarządzaniem i umiejętnościami technicznymi, a także pozostałe braki elastyczności (...)

 • Premier o Partnerstwie Wschodnim

  jest Komisja Europejska. Podczas spotkania omówione zostały także stosunki Unii Europejskiej z Rosją i Ukrainą oraz założenia perspektywy finansowej UE. Pliki do pobrania:CV Benita Ferrero

 • Uroczysta Gala Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Firm 2008

  opracowywaniu autorzy rankingu wspierali się Podręcznikiem z Oslo (Oslo Manual, 2005), który definiuje innowacje jako wprowadzenie do praktyki nowego lub znacząco ulepszonego rozwiązania w odniesieniu (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • ślub z obywatelem Turcji

  Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane