Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • System eCall oznacza szybszą pomoc

  zadzwonić po pomoc. Szacuje się, że rocznie system ten może uratować życie nawet 2500 ludzi. Na mocy zaproponowanych przepisów od października 2015 r. wszystkie nowe modele samochodów osobowych (...)

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  (greyscale) lub sRGB, ustaw rozdzielczość w pikselach na min. 2500 pikseli szerokości i 3500 pikseli wysokości, ustaw jakość kompresji na nie mniejszy niż 80/100 (lub wyłącz opcję kompresji skanowania), jeden

 • Refundacja świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii i szczepień ochronnych oraz zwrot kosztów wyrobów medycznych

  finansowania ze środków publicznych”. Przykład: Justyn Bojarski po wypadku przy pracy musiał kupić ortezę. Kupił ją za 3000 zł. W rozporządzeniu limit dotyczący tego typu ortezy określono (...)

 • Porada prawna na temat 2500

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 2500, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • „Za życiem” - wsparcie kobiet w ciąży i rodzin

  ciąży bądź ważyło w chwili porodu poniżej 2500 gramów.  Z jakich uprawnień może dodatkowo skorzystać dziecko z orzeczoną niepełnosprawnością? W jego przypadku przewidziano: porady, (...)

 • Jakie ogrzewanie i wentylację należy zapewnić w pomieszczeniach pracy?

  stanowiskach pracy 2500 (kJ×godz./m2), należy stosować nawiewną wentylację miejscową. Parametry nawiewanego powietrza powinny spełniać wymagania dla mikroklimatu gorącego, określone w przepisach 

 • Konsekwencje niewykonywania poleceń organu podatkowego

  . 262.1 in fine może ona wynosić maksymalnie 2500 zł. Zgodnie z art. 262a OrdP kwota grzywny podlega w każdym roku podwyższeniu w stopniu odpowiadającym wskaźnikowi wzrostu cen towarów i usług (...)

 • Zgodny wniosek o sądowy dział spadku

  wychodzi dosyć drogo (koszt ok. 2500 zł) natomiast z tego co się dowiedziałem to można też dokonać podziału spadku w sądzie i wtedy koszt jest 300 zł. Czy po dokonaniu działu spadku w sądzie, (...)

 • Wada oświadczenia woli o rozwiązaniu umowy

  pozostawienie części umeblowania 20 krzeseł, 3 biurka, 3 szafki, stół koszt 2500 (tak wycenił meble T.K dla przyszłego najemcy). Dnia 21.06.2010r przez przypadek dowiedziałam się , że firma T.K (...)

 • Kto jest uczestnikiem procesu budowlanego?

  inwestorskiego na przykład przy budowie obiektów budowlanych użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego o kubaturze 2500 m3 i większej, wpisanych do rejestru zabytków, w zakresie (...)

 • Zajęcie komornicze

  W sierpniu 2009 roku otrzymałam od komornika sądowego zawiadomienie osoby trzeciej o zajęciu moich ruchomości tzn. samochodu matiz o wartości 2500 zł za dług mojego pełnoletniego syna. Zupełnie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

  mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic (...)

 • OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

  Kto ustala w jakiej kwocie ,czy w jakim stopniu to matka opiekujaca sie dzieckiem ma łożyć na nie?Czy mozna wystapić o określenie takiego minimum?Czy (...)

 • Podwyzszenie alimentow

  Mam 19 lat, zaczelam studia i potrzebuje troche wiecej pieniedzy. Ojca nie znam, od 16 lat placi na mnie alimenty, niskie - 350 zł. Chcialabym je podwyzszyc, (...)

 • Vindico

  Witam Za niezapłaconą mi fakturę na kwotę około 2500 brutto podpisałem umowę z firmą w "tytule", że odzyska mi pieniądze za jakąś tam małą (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane