Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Brak PIT 11

  pracodawcy, informacja podatkowa, PIT 11, PIP, urząd skarbowy, podatek, rozliczenie

 • Nieprawdziwa informacja w PIT 11

  dla Pani. W takim przypadku Biuro powinno zająć się wyjaśnieniem sprawy.  PIT 11, nieprawda, deklaracja podatkowa, zaliczka

 • Czy kumulowanie dodatków za godziny nadliczbowe jest dopuszczalne?

  [11] § 2 i 3 k.p. nie odsyła do stosowania art. 151[1] § 2 k.p., a ten z kolei przepis nie przewiduje uprawnienia do takiego dodatku w razie przekroczenia norm czasu pracy w wyniku pracy w godzinach

 • Porada prawna na temat 11

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 11, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Normy ubytków paliw

  lekkich pozostałych otrzymanych z przerobu ropy naftowej oraz lekkich produktów przerobu, gdzie indziej niesklasyfikowanych, oznaczonych symbolem PKWiU 23.20.13, objętych kodami CN od 2710 11 do 2710 (...)

 • 11 maja Nadzwyczajny Kongres Pracodawców

  Kongres Przedsiębiorczości, będący stałą platformą współpracy największych organizacji biznesowych w Polsce, zwołuje Nadzwyczajny Kongres Pracodawców, który odbędzie się 11 maja 2009 r. w godz

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  zapytania o udzielenie informacji o osobie w punktach 11, 12, 13? W punkcie 11 należy wskazać postępowanie albo podstawę prawną, z której wynika prawo do uzyskania informacji z Rejestru. (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 22.1-23)

  odpłatnego zbycia, z uwzględnieniem aktualizacji zgodnie z odrębnymi przepisami, jest: 1) wartość przychodu określonego w art. 11 ust. 2 i 2a albo 2) wartość przychodu określonego w art. (...)

 • Odpowiedzialność pracodawcy za informację PIT 11

  tytułu czynu niedozwolonego. W ostatnim przypadku konieczną przesłanką jest jednak istnienie cechy bezprawności czynu oraz przesłanki winy po stronie wyrządzającego szkodę. PIT 11, odpowiedzialność

 • Dzień wolny za 11 listopada dla niepełnoetatowca

  pracownik. Powinien uzgodnić z pracodawcą, w jaki dzień uzyska dzień wolny w zamian za 11 listopada. etat, praca, czas pracy, zatrudnienie, niepełnoetatowiec

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 1-20a)

  zajmującej się produkcją rolną uważa się wszelkie przychody, o których mowa w art. 11, uzyskane przez członka spółdzielni lub jego domownika z tytułu wkładu pracy oraz innych tytułów

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

  Witam, chciał bym prosić Państwa o zainteresowanie niezwykłą i szokującą sprawą która toczy się przed sądem w Bielsku- Białej. Sprawa była (...)

 • PIT 11

  Mam takie pytanie jeżeli pracownik nie podaje swojego miejsca zamieszkania pracodawcy a ten nie wie gdzie wysłać PIT to co wówczas się dzieje? Zgodnie (...)

 • Mąż zaciągnął 11 kredytów !!!!

  Witam Niedawno się dowiedziałam, że mąż ma zaciągniętych 11 kredytów!!!! w różnych bankach! Nie mamy podpisanej intercyzy przed małżeńskiej. (...)

 • rozlicznie pitu 11

  mój dziadek otrzymał pit 11 o dochodach otrzymanych z zagranicy tj. renta. czy muszę go rozliczyć pitem 36? [cytat] mój dziadek otrzymał pit 11 (...)

 • błędny formularz pit 11

  Witam, Dostałem od pracodawcy błędny pit 11, znaczy jest na nim inny adres niż wtedy posiadałem, nie wiem czy błąd jest z mojej winy czy pracodawcy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane