Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmienione opłaty za czynności radców prawnych

  ; Zasądzając opłatę za czynności radcy prawnego z tytułu zastępstwa prawnego, sąd powinien brać pod uwagę niezbędny nakład pracy pełnomocnika, a także charakter sprawy i wkład pracy (...)

 • Równe traktowanie kobiet i mężczyzn

  pracy uzasadnionej potrzebą świadczenia określonej pracy - ze względu na jej rodzaj lub warunki wykonywania - wyłącznie przez pracowników jednej płci,stosowaniu przez pracodawcę środków, (...)

 • Licencjat a wymiar urlopu

  , nie więcej jednak niż 3 lata, 2) średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3) średniej szkoły zawodowej dla

 • Porada prawna na temat 1/16 etatu czas pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 1/16 etatu czas pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo restrukturyzacyjne

  również nie przekracza 15% sumy wierzytelności uprawniających do głosowania nad układem. Dłużnik cały czas posiada zarząd własny nad przedsiębiorstwem, natomiast nadzorca powołany przez (...)

 • Alimenty na dziecko niepełnosprawne

  rodziców względem dziecka ustaje dopiero wówczas, gdy dziecko osiągnie samodzielność życiową, co z reguły łączy się z możliwością podjęcia pracy zarobkowej. Możliwość podjęcia (...)

 • Kiedy przysługuje zasiłek chorobowy?

  ubezpieczenia (odnośnie Pani sytuacji jest to stosunek pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony). zasiłek chorobowy, stosunek pracy, zasiłek

 • Naruszenie nietykalności osobistej

  ;), to odpowiednio wcześniej złożyć o odpowiednie oświadczenie woli najemcy, aby umowa nie uległa przedłużeniu wbrew Pana woli. najem, czas oznaczony, naruszenie nietykalności cielesnej, występki, (...)

 • Delegacja zagraniczna

  samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej poza granicami kraju (Dz.U. 2002 r., nr 236, poz. 1991, dalej rozporządzenie w sprawie diet): Czas pobytu pracownika poza (...)

 • Zezwolenie na instalację urządzenia RTG

  czas oznaczony. Zezwolenia dotyczy między innymi stomatologicznych aparatów rtg i pracowni w których mają być one stosowane. Zezwolenie, na instalację, urządzenia RTG

 • Jakie wymogi muszą spełniać wprowadzane na rynek produkty? - bezpieczeństwo produktów

  szereg czynników, jakie należy brać pod uwagę przy ocenie bezpieczeństwa danego produktu, a mianowicie: cechy produktu, takie jak skład, opakowanie, instrukcję montażu i uruchomienia; czas

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

  Witam, mam zastrzeżenia co do swojej umowy na 3/4 etatu. Konkretnie chodzi mi o normy czasu pracy i wynagrodzenie. 1) W umowie zapisane jest, ze tygodniowa (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Ewidencja czasu pracy

  Witam, jestem pracownikiem bankowym ,podpisuję listę obecności w momencie logowania się na komputerze , czasami czas uruchomienia komputera się wydłuża (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane