Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Naukowcy przestrzegają przed słuchaniem zbyt głośnej muzyki z przenośnych odtwarzaczy muzycznych

  głośnej muzyki (przekraczającej poziom 89 dB) przez pięć godzin tygodniowo przekraczają obowiązujące limity dla hałasu dozwolonego w miejscu pracy. Użytkownicy wystawieni na hałas przez dłuższy (...)

 • Jaskółki rynku pracy - EQUAL

  , transnationality and innovation Źródło: www.mrr.gov.pl rynek pracy, bezrobotni, zatrudnienie, PIW EQUAL, Kapitał Ludzki

 • Artykuły dla pracodawcy i pracownika

  ) legalnieEuropejski System CIRCACharakter prawny wystąpieniaDni wolne od pracyPrzeciw stresowi w pracyŹródło: www.pip.gov.pl pracodawca, pracownicy, prawo pracy, nielegalne zatrudnienie, czas (...)

 • Opinia prawna na temat 1/16 etatu czas pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat 1/16 etatu czas pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uprawniony do świadczeń z ZFŚS

  pod uwagę sytuację życiową, rodzinną i materialną pracownika. ZFŚS, uprawnieni, czas pracy, warunki przyznania, świadczenie, fundusz, bony

 • Wymiar godzin dydaktycznych dyrektora szkoły

  uprawnieniem dyrektora szkoły, możliwe jest jednak ograniczenie lub zwolnienie z tego obowiązku. nauczyciele, karta nauczyciela, dyrektor szkoły, wymiar godzin, czas pracy

 • Matura a wynagradzanie nauczycieli

  jest na tyle głośna, że powinno to nastąpić stosunkowo szybko. czas pracy, nauczyciel, egzamin dojrzałości, matura, wynagrodzenie, wynagrodzenia

 • Skutki rozwodu

  uprawnień ogranicza władzę drugiego rodzica, np. organizowanie mu wypoczynku lub określa mu czas i miejsce widywania się z dzieckiem, pozbawić jednego lub obydwoje rodziców władzy rodzicielskiej (...)

 • Upadłość zakładu pracy oraz grupowe zwolnienia

  ? Przepisy Kodeksu pracy stanowią, iż pracodawca, który wypowiada pracownikom umowy o prace zawarte na czas nie określony z powodu ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy, może w celu (...)

 • Termin przedawnienia roszczeń pracowniczych

  Z jakiem upływam czasu przedawniają się roszczenia pracownicze względem pracodawcy? Zgodnie z art. 291 § 1 Kodeksu pracy „Roszczenia ze stosunku pracy ulegają przedawnieniu z upływem (...)

 • Pomoc dla uczniów z problemami. Nowe przepisy

  -pedagogicznej, zawierające indywidualne lub grupowe programy zajęć, ocenę postępów ucznia oraz wnioski do dalszej pracy z uczniem, oraz dzienniki pracy specjalistów, w tym psychologów, pedagogów, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

  Witam, mam zastrzeżenia co do swojej umowy na 3/4 etatu. Konkretnie chodzi mi o normy czasu pracy i wynagrodzenie. 1) W umowie zapisane jest, ze tygodniowa (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Ewidencja czasu pracy

  Witam, jestem pracownikiem bankowym ,podpisuję listę obecności w momencie logowania się na komputerze , czasami czas uruchomienia komputera się wydłuża (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane