Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Czy chodziło Ci o: w pułapce umów

 • SOKiK oddalił odwołanie Cyfrowego Polsatu

  CP. W dniu 26 maja 2014 r. przed Sądem Okręgowym Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK) miała miejsce rozprawa z odwołania Cyfrowego Polsatu S.A. (dalej CP) od decyzji Prezesa (...)

 • Postępowanie w sprawie Euro 2008

  dekodera od Cyfrowego Polsatu. W toku postępowania Urząd sprawdzi, czy zasady zawierania umów na publiczne odtwarzanie programów telewizyjnych, w tym relacji z Euro 2008 oraz (...)

 • Cyfrowy Polsat na cenzurowanym

  pozycji rynkowej - 80 z nich zakończyło się wydaniem decyzji.Postępowanie w sprawie Cyfrowego Polsatu zostało wszczęte po analizie informacji znajdujących się na stronach internetowych (...)

 • Porada prawna na temat -rezygnacja z cyfrowego polsatu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat -rezygnacja z cyfrowego polsatu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opłacanie abonamentu telewizyjnego

  do korzystania z danego odbiornika RTV, a nie do odbioru programów.  Jednym słowem, jeżeli zrezygnuje Pani z opłacania abonamentu postąpi Pani wbrew przepisom ustawy. Opłatę abonamentową

 • Mecze w systemie pay-per-view. Jest decyzja UOKiK

  pierwszy z uczestników zmowy dostarczy dowody na istnienie kartelu, nie był jego inicjatorem i zaprzestał niedozwolonych działań może uzyskać nawet na całkowite zwolnienie z sankcji pieniężnej. (...)

 • Cyfrowe propozycje Komisji Europejskiej

  -gospodarczych związanych z SI Wraz z rozwojem SI powstanie wiele nowych zawodów, inne stopniowo zanikną, a większość ulegnie głębokim przemianom. Komisja zachęca państwa członkowskie, (...)

 • Komisja Europejska proponuje pakiet cyberbezpieczeństwa

  strategiczne ramy zapobiegania konfliktom i stabilizacji w cyberprzestrzeni. Zostanie to połączone z wysiłkami na rzecz budowania nowych zdolności, służących wspieraniu państw trzecich w walce z (...)

 • Więcej cenzury internetu?

  współpracować z właściwymi organami krajowymi przez powoływanie punktów kontaktowych zapewniających możliwość szybkiego kontaktowania się z nimi w celu usuwania nielegalnych (...)

 • Cyfrowe bezpieczeństwo według Unii Europejskiej

  zharmonizowanym zasadom ochrony danych Europa będzie mogła podjąć wyzwania ery cyfrowej i zrobić kolejny krok na drodze do jednolitego rynku cyfrowego. Rozmowy trójstronne z Parlamentem i Radą (...)

 • Reforma prawa autorskiego w planach prac Komisji Europejskiej

  , dotyczącej stworzenia wspólnego rynku cyfrowego w UE. Plan pracy na ten rok, który Komisja przedstawiła w połowie grudnia, wymienia pakiet w sprawie wspólnego rynku cyfrowego jako jedną z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane