Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  osobie uprawnionej do emerytury lub renty z tytułu niezdolności do pracy, zasiłku dla bezrobotnych, zasiłku przedemerytalnego lub do świadczenia przedemerytalnego oraz do urlopu dla poratowania (...)

 • Zmiany w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

  wynosiła od 100% do 120% zasiłku dla bezrobotnych, z tym że osobie pobierającej stypendium zasiłek dla bezrobotnych nie będzie przysługiwał. Zmiany te mają za zadanie zwiększyć (...)

 • Kontrola wykorzystywania zwolnienia lekarskiego

  zasiłku dla bezrobotnych dla zwolnionego pracownika przez pierwsze 90 dni). Jak najlepiej rozstać się z taką pracownicą? Czy próbować podważyć zasadność zwolnienia zgłaszając ten (...)

 • Opinia prawna na temat zasilek dla bezrobotnych a zwolnienie lekarskie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zasilek dla bezrobotnych a zwolnienie lekarskie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wypowiedzenie umowy o pracę a zwolnienie

  na zwolnieniu lekarskim. Ostatnie zwolnienie zostało wystawione 24.06.2010 do 14.07.2010, ale leczenie na pewno nie będzie zakończone i najprawdopodobniej zwolnienie zostanie przedłużone.Czy (...)

 • Dostarczenie zwolnienia lekarskiego

  i 2 pracowników. W niej do końca kwietnia płacę tylko składkę zdrowotną. Komu przekazać zwolnienie? Czy dać prezesowi w firmie, aby otrzymać zasiłek za marzec, a następnie wysłać zwolnienie (...)

 • Likwidacja zakładu pracy a zwolnienie lekarskie

  miesięcy pobierała zasiłek dla bezrobotnych i spełniała po tym okresie łącznie następujące warunki: nadal jest zarejestrowana jako bezrobotna; w okresie pobierania zasiłku dla (...)

 • Zwolnienie lekarskie a umowa na okres próbny

  danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy lub jeżeli niezdolność do pracy została spowodowana wypadkiem przy pracy albo chorobą zawodową; choroba, zwolnienie lekarskie, wynagrodzenie chorobowe, (...)

 • Stosunek pracy a zasiłek dla bezrobotnych

  bezrobotnych, stosunek pracy, choroba, chorobowe, pracownik, zwolnienie lekarskie, bezrobotny

 • Ustalenie istnienia stosunku pracy

  żądać odszkodowania. Rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron rzeczywiści powoduje, że pracownik nie jest uprawnionym do zasiłku dla bezrobotnych. Co do dowodów. Nie ma zamkniętego (...)

 • Kiedy przysługuje i w jakiej wysokości wynagrodzenie chorobowe i zasiłek chorobowy?

  do zasiłku dla bezrobotnych, zasiłku przedemerytalnego lub świadczenia przedemerytalnego, podlega obowiązkowo ubezpieczeniu społecznemu rolników określonemu w przepisach o ubezpieczeniu społecznym

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane