Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • fundusze unijne - jak rozliczyć?

  Czy dofinansowanie z funduszy unijnych otrzymane na firmę jest przychodem zwolnionym z CIT? Od dotacji nie płaci się podatku.  sebaW Jeśli refundacja (...)

 • e-learningowe szkolenia z mediacji

  Witam. Ostatnio skorzystałem z bezpłatnego e-learningowego szkolenia z mediacji. Szkolenie przygotowane zostało przez Pracodawców RP. Jest to jedyne (...)

 • Zmiany w homologacji - 2013 rok.

  Rada Ministrów przyjęła nowy projekt zmian w ustawie Prawo o ruchu drogowym. Zmianie podlegać będą szczegółowe wymagania homologacyjne. Świadectwo (...)

 • Niedługo znikną zupełnie papierosy mentholowe.

  W wyniku regulacji unijnych niedługo mają w całej unii zniknąć papierosy mentholowe. Wszystko w związku z przeciw działeniem nałogom związanym (...)

 • Trzeba obniżyć stopy procentowe

  Czeka nas obniżka stóp procentowych. Wyniknie ona z kilku czynników min. z : -konieczności redukcji deficytu i długu -zmniejszenia napływu funduszy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.