Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Program Rodzina 500 plus jest zgodny z dotychczasową, unijną praktyką koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Pozwala ona ograniczyć

 • Złóż wniosek o 500+

  zewnętrznego serwisu.  ##baner## Kto otrzyma świadczenie? Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500 plus (...)

 • Rodzina 500+ w pigułce

  października 2017 do końca września 2018 r. Kto otrzyma świadczenie? Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500 plus (...)

 • Porada prawna na temat plus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat plus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prospołeczny i prorozwojowy budżet na 2018 rok?

  programy, m.in. 500 plus, Mieszkanie Plus oraz darmowe leki dla seniorów – powiedziała premier Beata Szydło.  W ocenie Prezes Rady Ministrów, to budżet prorozwojowy

 • Podatek od spadku – kto płaci a kto jest zwolniony?

  20.556 zł – podatek wynosi 1.644 zł 50 gr plus 12% od nadwyżki ponad 20.556 zł III grupa podatkowa III grupę podatkową stanowią pozostali spadkobiercy. Podatek w tej grupie obliczany jest od (...)

 • 500+ na nowy okres świadczeniowy

  ? Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500 plus mogą otrzymać rodzice oraz opiekunowie dzieci do 18. roku życia. Rodzina (...)

 • Wymagane standardy dostępności

  programu rządowego Dostępność Plus. Inauguracja tego Programu odbędzie się 23 kwietnia podczas konferencji z udziałem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego. ##baner## Program Dostępność (...)

 • Koszty darowizny udziału w mieszkaniu

  plus 22% VAT oraz dodatkowo koszt odpisów aktu (zależny od ilości stron) i wniosek do sądu (ksiąg wieczystych) o wpis zmiany właściciela – 200 zł. Zob.: Taksa notarialnaZgodnie z art. (...)

 • Otrzymanie duplikatu korekty faktury

  korygującą, a następnie ją zgubi i poprosi o duplikat, to późniejsze otrzymanie duplikatu nie zmieni powyższego terminu ujęcia faktury korygującej „na plus”. Jeżeli natomiast podatnik (...)

 • Polska bardziej przyjazna dla osób niepełnosprawnych

  : dostepnosc.plus@miir.gov.pl  Dostępność Plus, osoby z niepełnosprawnościami, niepełnosprawni, inwalida, inwestycje, program rządowy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • plus

  Witam serdecznie. Mam małe pytanie odnośnie nieszczęsnego PLUSA. Otóż ok w 2005 roku zerwali ze mną umowę w Mixie i oczywiście wyrzuciłam już (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • plus gsm

  Witam serdecznie. Mam małe pytanie odnośnie nieszczęsnego PLUSA. Otóż ok w 2005 roku zerwali ze mną umowę w Mixie i oczywiście wyrzuciłam już (...)

 • Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

  Potrzebuje informacji w tej sprawie windykacji, jaką wczeła wobec mnie firma KRUK.. Otóż byłem abonentem Cyfry Plus do 30 listopada 2004 (sama karta). (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane