Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać licencję syndyka?

  licencję syndyka? Licencja syndyka będzie przyznawana na wniosek osoby ubiegającej się o licencję, złożony nie później niż po upływie 2 lat od dnia egzaminu. Minister sprawiedliwości (...)

 • Jak zostać syndykiem, czyli projekt ustawy o licencji syndyka

  administracyjnej na czas nieoznaczony. Do otrzymania licencji syndyka jest konieczne uzyskanie wpisu na listę osób posiadających licencję syndyka i złożenie ślubowania. Osoba posiadająca licencję (...)

 • Syndycy muszą być licencjonowani

  zdania egzaminu. Licencję syndyka będzie przyznawana na czas nieoznaczony. Również za wydanie dokumentu licencji syndyka będzie pobierana opłata.  Osoba, której przyznano licencję syndyka (...)

 • Porada prawna na temat licencja syndyka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat licencja syndyka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Egzamin na syndyka będzie łatwiejszy

  Kandydat na syndyka będzie musiał uzyskać jedynie 66 proc. poprawnych odpowiedzi na egzaminie pisemnym. Projekt nowelizacji ustawy o licencji syndyka ma zwiększyć dostęp do tego zawodu. Ustawodawca

 • Ważne dla osób ubiegających się o licencję syndyka

  sposobu wnoszenia opłaty za wydanie dokumentu licencji syndyka określa zaś wzór dokumentu licencji syndyka, stanowiący załącznik do rozporządzenia. Licencję syndyka przyznaje (...)

 • Uregulowany zawód syndyka – projekt ustawy o syndykach

  kilku warunków, mianowicie:uzyskanie licencji syndyka (co uprawniałoby do używania tytułu syndyka, licencja ta uprawniać będzie także do pełnienia funkcji nadzorcy sądowego, zarządcy (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  dniem złożenia wniosku o wydanie licencji syndyka. Takie wymagania będą po zmianach Zmniejszenie opłaty za egzamin państwowy na licencję syndyka. Rezygnacja z wymogu uzyskania zaświadczenia (...)

 • Doradcy restrukturyzacyjni pod większą kontrolą

  ;ry wchodzi w życie z dniem 1 grudnia 2020 r. licencja doradcy restrukturyzacyjnego, doradca restrukturyzacyjny, restrukturyzacja, nadzór, Minister Sprawiedliwości

 • Propozycja dot. doradców restrukturyzacyjnych

  ogólne kryteria, którymi powinien kierować się sąd wyznaczający doradcę restrukturyzacyjnego do pełnienia funkcji (np. syndyka) w konkretnym postępowaniu sądowym. W takim przypadku (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane