Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Droższy gaz, ale niewiele

  zużywających gaz na potrzeby przygotowania posiłków (średnio rocznie ok.126 m3) oznacza to wzrost płatności o 1.05 zł netto miesięcznie (4,5%). Odbiorcy zużywający gaz na potrzeby (...)

 • UOKiK zgadza się na duże przejęcie, ale...

  Orlen Gaz. W tym czasie Urząd zabronił także przekazywania informacji między łączącymi się spółkami na temat dotychczasowych odbiorców Orlen Gaz. Przejmujący mienie został zobligowany (...)

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  podgrzewacze płytowe, z żeliwa, stali lub miedzi, nieelektryczny - wyłącznie: - urządzenia do gotowania i podgrzewacze płytowe, na gaz, z piekarnikiem na gaz lub na gaz i inne paliwa, (...)

 • Porada prawna na temat gaz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat gaz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dostawcy gazu na celowniku. Co odkrył UOKiK?

  powództwa o uznanie klauzul za niedozwolone – również dotyczyć to będzie wszystkich zbadanych przedsiębiorców. UOKiK, gaz, kontrola, raport

 • NIK negatywnie o budowie terminalu LNG

  Spółki GAZ-SYSTEM jako koordynatora inwestycji. NIK odnotowuje, że spółka ta stworzyła formalne podstawy do koordynowania budowy, rekomendowała nawet przedsięwzięcia usprawniające proces budowy (...)

 • Umowa najmu a opłata za media

  energię elektryczną, wodę, gaz itp.) wystawiane są na wynajmującego, ponieważ to on jest stroną umów na dostawę mediów. Aby jednak najemca, który jest faktycznym konsumentem tych usług, miał (...)

 • NIK sprawdził bezpieczeństwo sieci gazowych

  przykładem była awaria zaistniała w 2013 r. podczas budowy gazociągu w okolicach Jankowa Przygodzkiego. Spółka GAZ-SYSTEM S.A. przedsięwzięła z należytą starannością niezbędne działania (...)

 • Sprzedaż poza lokalem przedsiębiorcy. UOKiK karze

  gazowych oraz czujników gazu i Sobex Gaz (wcześniej Domex Gaz) z Okonka (woj. wielkopolskie) zajmującego się sprzedażą i montażem czujników gazu. Bezprawne procedury windykacyjne Spółka (...)

 • Spór gazowy na forum Parlamentu

  Rosja zaczęła przesyłać gaz, ale tylko na poziomie 1/3 normalnych dostaw. "Ukraina twierdzi, że z powodów technicznych trudno w tej sytuacji przesyłać gaz dalej" - powiedział Piebalgs."

 • Efektywność i bezpieczeństwo priorytetami polityki energetycznej

  : Komisja Europejska - http://ec.europa.eu nowy pakiet energetyczny, UE, gaz, etykiety energetyczne dla opon, energia jądrowa, energetyka

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Gaz pieprzowy

  Witam, W jakich przypadka można użyć gazu pieprzowego? Czy regulują to jakieś przepisy? W kontratypie obrony koniecznej (art. 25 KK). To jest dosyć (...)

 • Płacenie należności przez współwłaściciela

  Witam, mam pewien problem ze współwłaścicielem. Chodzi o dom mieszkalny, którego właścicielami byli mój ojciec i jego brat. Ojciec przepisał swoja (...)

 • Błagam o porade - Samochód na gaz - oszustwo

  Sprawa ma się tak: kupiłam samochódwe wrześniu od klienta który sprowadził go z Niemiec w 2004roku.,Auto ma instalacje gazową zamontowaną od 2004 (...)

 • PAŁKA TELESKOPOWA

  Witam, ostatnio zostałem napadnięty przez 3 agresorów. Jeden z nich miał pałkę teleskopową typu baton. JA do brony użyłem swojej pałki teleskopowej (...)

 • podać do sądu czy nie???

  Poproszę o poradę! Jestem mamą samotnie wychowującą 3-letnią dziwczynkę.Dziecko posiada moje nazwisko ponieważ z ojcem dziecka nie doszliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane